سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو گفت: در سایه خیرین مدرسه ساز ۱۲ مدرسه با ۶۴ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ماکو داده شده است.
شعار سال: مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو گفت: در سایه خیرین مدرسه ساز ۱۲ مدرسه با ۶۴ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ماکو داده شده است.

اکبر باباپور در سومین دوره جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان ماکو که در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش ماکو برگزار شد، توضیح داد: امروزه وضعیت مدارس شهرستان ماکو در شان و لیاقت دانش آموزان این شهرستان نیست و با وجود کمک‌های خیرین، سازمانها و ارگانهای دخیل در این بحث، هنوز مدارس تخریبی و کانکسی در شهرستان خودنمایی می کند.

وی تصریح کرد: اگر فضاهای آموزشی نامطلوب باشد غالبا خروجی آن نیز نارسا خواهد بود، لذا حضور خیرین و کمک نهادهای غیر دولتی بیش از پیش احساس می‌شود.

باباپور، خیرین نیک اندیش مدرسه ساز را بازوان توانمند دولت دانست و افزود: در سایه خیرین مدرسه ساز ۱۲ مدرسه با ۶۴ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ماکو داده شده است.

وی گفت: توسعه و گسترش فضاهای آموزشی از مهمترین رسالت‌های انجمن خیرین مدرسه ساز در شهرستان ماکو است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو، مدارس را اصلی‌ترین مراکز تمرین آداب اجتماعی و کارگاه ساختن نسل‌های پویا، بعد از خانواده عنوان کرد و ادامه داد: مدرسه جامعه‌ای کوچک است که معماری جامعه‌ بزرگ را برعهده دارد.

وی، جامعه‌ای خلاق، پویا و با نیروی انسانی کار آمد و عالم را لازمه ایجاد و ترویج هرچه بیشتر فضاهای تعلیم و پرورش و جلوگیری از بازماندن دانش آموزان از تحصیل عنوان کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1397، کدخبر: 97022513829 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین