سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
مردم روستاهای منطقه گیفان از توابع شهر بجنورد در استان خراسان شمالی با مشکلات مختلفی از قبیل نبود آب برای کشاورزی و نداشتن ارتباط مخابراتی رنج می برند.

شعار سال: مردم روستاهای منطقه گیفان از توابع شهر بجنورد در استان خراسان شمالی با مشکلات مختلفی از قبیل نبود آب برای کشاورزی و نداشتن ارتباط مخابراتی رنج می برند.

نبود آب کشاورزی علی‌رغم وجود کشاورزی چندین ساله مردم منطقه این روستاها٬ به مشکلی بزرگ برای این مردم تبدیل تبدیل شده است. از طرفی دامداران روستاهای 14گانه این منطقه نیز با مشکل تامین آب برای دام‌های خود روبرو هستند. سیستم آنت‌دهی موبایل و مخابرات روستا نیز با مشکلاتی مواجه است و مردم برای حل این مشکل به کمک و اقدامات فوری دولت نیازمندن هستند.

در این گزارش ویدیوئی نگاهی داریم به مسائل و مشکلات روستانشینان ایزمان از توابع دهستان گیفان. مردمی که صبورانه رنج مشکلات فراوانی را تحمل می‌کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 25 اردیبهشت 97، کد مطلب: 1726603، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین