سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
معاون حمل و نقل شهرداری و فرماندهی انتظامی از پلمب دفتر تاکسی انلاین در شهرستان سقز خبر دادند.

شعار سالمعاون حمل و نقل شهرداری و فرماندهی انتظامی از پلمب دفتر تاکسی انلاین در شهرستان سقز خبر دادند.

رانندگان سقز از اینکه اسنپ بدون هماهنگی اخذ مجوز از سازمان تاکسیرانی در سقز قرار فعالیت کنند ابراز نارضایتی کردند.

یکی از رانندگان اظهار کرد: مردم به راحتی به رانندگان اسنپ اعتماد می کنند رانندگانی که به صورت شخصی و زیر نظر شرکت خصوصی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: ما رانندگان زیر نظر شهرداری فعالیت می‌کنیم در صورتی که مشکل ایجاد شود می توانیم به راحتی از حق خود دفاع کنیم. ما رانندگان مطالبه گر حقمان هستیم. چندین سال است که به مردم بر اساس تعرفه های مشخص خدمات داده‌ایم اما امروز عده‌ای بدون‌مجوز فعالیت ما را با مشکل مواجه کرده‌اند.

یکی دیگر از این رانندگان می گوید: افرادی که به عنوان راننده در اسنپ فعالیت می‌کنند شغل دومشان هست این در حالی است که رانندگان ما تنها از این راه امرار معاش می کنند.

کامل کریمیان، معاون سیاسی فرماندار سقز در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تأیید خبر پلمپ دفتر تاکسی آنلاین گفت: تاکسی آنلاین مجوز کشوری دارد اما در بند پایانی این مجوز اشاره شده است که فعالیت این سرویس دهی منوط به پذیرش ضوابط شهرداری محل است و از آنجا که تاکسی آنلاین بدون توجه به این بند اقدام به فعالیت کرده است دفتر آن پلمب شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 20 اردیبهشت 97، کدمطلب:97022011227، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین