سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
فرماندار سردشت گفت: با طرحی که دولت در ارتباط با افزایش عوارض خروج از کشور ارائه داد و به تصویب رسید این عامل تأثیری در بیکاری کولبران ندارد.
شعار سال: فرماندار سردشت گفت: با طرحی که دولت در ارتباط با افزایش عوارض خروج از کشور ارائه داد و به تصویب رسید این عامل تأثیری در بیکاری کولبران ندارد.
نژاد جهانی ، با اشاره به افزایش عوارض خروج از کشور اظهار داشت: تغییر مقررات اعمال شده از طرف مسئولان تأثیری بر بیکاری کولبران ندارد چرا که کولبران به عنوان مسافر از مرزها تردد نمی‌کنند.

وی افزود: کولبران وقتی از مرز تردد می‌کنند مورد بازرسی  و درخواست پاسپورت قرار نمی‌گیرند و به بازارچه‌های مشترک حمل بار می‌کنند و ورود و خروج آن‌ها آر این صورت انجام می‌گیرد.

جهانی گفت: افزایش عوارض خروج از کشور برای تردد مسافران تأثیر زیادی داشته اما به سبب این که کولبران مسافر به حساب نمی‌آیند در بیکار و عبور آنان از مرز بی تأثیر بوده است.

فرماندار سردشت خاطرنشان کرد: دولت در مرداد 96 دستورالعملی در ارتباط با از بین بردن بیکاری کولبران اعلام کرده است که این دستورالعمل ایراداتی نیز دارد و باید این اشتباهات تصحیح شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نرخ بیکاری در شهرستان سردشت 23 درصد است و که نرخ بالایی نیز به شمار می‌رود و مسئولان مربوطه در این ارتباط باید برنامه‌ریزی‌هایی انجام دهند تا جوانان صاحب شغل شوند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1397، کدخبر: 1726528 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین