سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۴۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲
عضو كميسيون اصل نود مجلس شوراي اسلامي در خصوص کاهش تعرفه خودروهای وارداتی اظهار داشت : کاهش تعرفه خودروهای وارداتی موجب آسیب تولید داخلی خواهد شد و از آنجا که تلاش ما سعی بر حفظ و تقویت تولید داخل است در نتیجه تعرفه ها باید معقول و مطلوب باشند به طوریکه به تولید داخل ضربه نزنند.

شعارسال: عضو كميسيون اصل نود مجلس شوراي اسلامي در خصوص کاهش تعرفه خودروهای وارداتی اظهار داشت : کاهش تعرفه خودروهای وارداتی موجب آسیب تولید داخلی خواهد شد و از آنجا که تلاش ما سعی بر حفظ و تقویت تولید داخل است در نتیجه تعرفه ها باید معقول و مطلوب باشند به طوریکه به تولید داخل ضربه نزنند، همچنین در این زمینه می توان از تجارب دیگر کشورها نیز به صورت معقول استفاده نمود.

علی محمد مرادی با توجه به افزایش نرخ ارز و نابسامانی موجود در بازار ارز و تاثیر آن بر قیمت خودروهای داخلی گفت : در شرایط حاکم بسیاری از اقلام کالا افزایش قیمت نداشته اند و چنانچه فقط قیمت خودرو افزایش یابد معقولانه نیست، لذا خودروسازان باید در جهت کاهش وابستگی به ارز و افزایش میزان داخلی سازی تلاش نمایند تا در چنین شرایطی با افزایش قیمت مواجه نشوند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس تصریح کرد : در برخی موارد شرایط سخت و دشوار موجب تقویت و پیشرفت می شود؛ خودروسازان باید با افزایش داخلی سازی و کاهش وابستگی به قطعات خارجی از شرایط حاکم در جهت رشد و توسعه بهره گیرند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت خبر خودرو، تاریخ انتشار: 26اردیبهشت1397 ، کدخبر: 518059: www.khabarkhodro.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین