سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
اخیرا با موافقت علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و ابلاغ مجید جباری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شفت، مومن زاده متولد ۱۳۶۱ به‌عنوان سرپرست مرکز جهاد کشاورزی دهستان جیرده منصوب شد. این در حالی است که هنوز هیچ انتصابی در حوزه جوانان و بانوان در سطح معاونتها و مدیران شهرستانی سازمان صورت نگرفته است.

شعارسال: بعد از ابلاغ دستورالعمل مصطفی سالاری استاندار گیلان به مدیران دستگاه‌های اجرایی در مورد به‌کارگیری و ارتقای جوانان و بانوان در ادارات در سطح معاونت ها و مدیران شهرستانی تعدادی از مدیران کل جهت خالی نبودن دستورالعمل استاندار انتصاباتی را در دستور کار قرار داده اند که به نظر می رسد نوعی دور زدن این ابلاغیه محسوب می شود.

به طور مثال اخیرا با موافقت علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و ابلاغ مجید جباری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شفت، مومن زاده متولد ۱۳۶۱ به‌عنوان سرپرست مرکز جهاد کشاورزی دهستان جیرده منصوب شد. این در حالی است که هنوز هیچ انتصابی در حوزه جوانان و بانوان در سطح معاونتها و مدیران شهرستانی سازمان صورت نگرفته است. ولی همین انتصاب در یک دهستان با تبلیغات رسانه ای همراه بوده است.

اگر قرار باشد انتصاب یک مدیر در دهستان نیز به عنوان ثمره انتصابات جوانان در گیلان رنگ و لعاب بگیرد پس مشخص است که هنوز کار بسیار زیادی وجود دارد و اقدام خاصی صورت نگرفته است. تنزل دادن یک ابلاغیه به چنین سطحی عدم باور قلبی و عملی مدیران ادارات در استفاده از جوانان و بانوان را نشان می دهد. شاید بهتر بود مدیرکل جهاد کشاورزی برای این که حداقل ظاهر کار را حفظ می کرد این جوان دهه شصتی را در جهاد کشاورزی شفت منصوب می کرد. نه این که توسط یک مدیر پابه سن گذاشته در محلی کم اهمیت منصوب شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت تدبیر شرق، تاریخ انتشار: 25اردیبهشت1397 ، کدخبر: 145103: www.tadbireshargh.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین