سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
طی تماس تلفنی مردم شهرستان سمیرم مقیم در کهگیلویه بویراحمد از بسته شدن و ممنوعیت تردد خودروها در گردنه بیژن و جاده منتهی به بخش پادنا از توابع شهرستان سمیرم ابراز گلایه کردند.این جاده نیز با انجام عملیات راهداری و برف روبی از سوی راهداری شهرستان سی سخت می تواند حصول اطمینال برای رفت وآمد فراهم سازد.

شعار سال: تعداد زیادی از مردم شهرستان سمیرم در استان کهگیلویه بویراحمد مقیم بوده و اکثرا در دستگاهای دولتی مشغول به کار هستند و آخر هفته ها برای دیدار با خانواده های خود از مسیر گردنه بیژن عبور می کنند.

در حالی که در سال جاری شاهد کاهش بارش برف و باران در استان بودیم ولی گاها مشاهده می شود با کم ترین بارش این محور مواصلاتی بین شهر سی سخت و شهرستان سمیرم بسته می شود.

این جاده نیز با انجام عملیات راهداری و برف روبی از سوی راهداری شهرستان سی سخت می تواند حصول اطمینال برای رفت وآمد فراهم سازد.

طول این مسیر، از انتهای روستای نورآباد سمیرم تا سی سخت ۲۰ کیلومتر است که ۱۲ کیلومتر در حوزه استان اصفهان و هشت کیلومتر در حوزه کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

برپایه این گزارش، عملیات راهداری زمستانه محور بر عهده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سی سخت،‌ مستقر در گردنه بیژن خواهد بود.

گردنه بیژن در میانه ارتفاعات دنا و زاگرس مرکزی واقع شده و یکی از مسیرهای مواصلاتی بین استان های کهگیلویه وبویراحمد و اصفهان است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت صبح یاسوج، تاریخ 26 دی 96، کد مطلب: 1645: www.sobheyasuj.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین