سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
محوطه فاز سوم بندر شهید رجایی هفته آینده رسما به پیمانکاران منتخب واگذار می شود.

شعار سالمعاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در گفت و گو با مانا گفت: همانطور که می دانید فاز سه بندر شهید رجایی به دو پیمانکار داخلی شرکت ساختمانی کولهام و شرکت مهندسی پارس تکنو با همکاری یک پیمانکار خارجی واگذار شده است که رسما هفته آینده محوطه این فاز به این دو پیمانکار تحویل می شود.

محمد رضا اله یار افزود: این دو شرکت از شرکت های معتبر در عرصه سد سازی ، سازه های بندری و دریایی هستند و تجربیات مختلفی در این زمینه ها دارند.

وی گفت: فاز سوم بندر شهید رجایی با تجهیز هزار و ۴۰۰ متر اسکله امکان پذیرایی شناورهایی با ظرفیت ۱۸ هزار و ۴۰۰ TEU و آبخور هفده ونیم متر را خواهد داشت و به این ترتیب پتانسیل بسیار خوبی برای بندر شهید رجایی فراهم می شود.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی شده سازمان بنادر و دریانوردی طی سه سال بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان در این فاز سرمایه گذاری کند و زیر ساخت ها و روبناها نیز از سوی پیمانکار بخش خصوصی تکمیل شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری بورس ، تاریخ انتشار 26 اردیبهشت 97، کدمطلب:۳۹۲۵۶۶،www.onbourse.com


اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین