سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گرگان گفت: سیل هفته گذشته به تأسیسات آبی و خطوط آبرسانی منطقه گرگان خسارتی وارد نکرده است.
شعار سال: مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گرگان گفت: سیل هفته گذشته به تأسیسات آبی و خطوط آبرسانی منطقه گرگان خسارتی وارد نکرده است.

«رضا سوخته‌سرایی» اظهار کرد: شدت بارش‌های آخر هفته گذشته در نواحی جنوبی شهر گرگان و در محور زیارت به جاری شدن روان آب و سیل در رودخانه‌های زیارت و النگدره منجر شد.

وی افزود: با جاری شدن سیل و به‌علت انباشت آورده نخاله، سنگ، خاک و ... ناشی از شسته شدن مسیر رودخانه در پشت آبگیر زیارت هم‌چنین آبگیر النگدره، عملیات آبگیری در تصفیه‌خانه‌های النگدره و نهارخوران قطع شده بود که با همت و تلاش پرسنل امور آب و فاضلاب منطقه گرگان و در کمترین زمان ممکن عملیات لایروبی و حمل آورده‌ها انجام شد و آب رودخانه‌های مذکور برای تصفیه به جریان افتاد و از قطعی آب شرب مشترکین جلوگیری شد.

سوخته‌سرایی با بیان این‌که حوضچه‌های آبگیری از چشمه‌های مسیر زیارت بر اثر بار آورده ناشی از باران پر شده بود، تصریح کرد: این امر موجب کدورت آب شده که این حوضچه‌ها نیز شست‌وشو و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گرگان خاطرنشان کرد: میزان خسارت ناشی از بروز سیل شامل انجام عملیات لایروبی و حمل نخاله‌ها، سنگ و گراویل هم‌چنین شست‌وشوی حوضچه‌ها به میزان 100 میلیون ریال برآورد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 1 خرداد 1397، کدخبر: 97030100093 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین