سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
استاندار هرمزگان گفت: برای سال 97 ایجاد 30 هزار شغل در استان هرمزگان هدف‌گذاری شده است.
شعار سال: استاندار هرمزگان گفت: برای سال 97 ایجاد 30 هزار شغل در استان هرمزگان هدف‌گذاری شده است.

فریدون همتی در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان هرمزگان با اشاره به اعتبارات اختصاص‌یافته جهت ایجاد اشتغال در استان هرمزگان در سال جاری، عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال روستایی در مرحله اول 96 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات به استان ابلاغ‌شده و همچنین 137 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نیز به هرمزگان ابلاغ‌شده و تخصیص‌یافته است.

وی بر لزوم جهش قابل‌توجه در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به‌ویژه در مناطق روستایی هرمزگان تا نیمه خردادماه سال جاری تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها با کوتاه کردن فرآیند و تشریفات اداری و همچنین تسهیل ضمانت‌ها، با جدیت بیشتر تسهیلات اشتغالزایی را به طرح‌های ارائه‌شده، پرداخت کنند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه برای سال 97 ایجاد 30 هزار شغل در استان هرمزگان هدف‌گذاری شده است، تصریح کرد: رسیدن به این شاخص و همچنین رقم سه میلیارد دلار صادرات غیرنفتی طی سال جاری در هرمزگان، بیانگر شکوفایی تولید، اقتصاد و سرمایه‌گذاری در استان خواهد بود.

همتی بیان کرد: 30 هزار شغل هدف‌گذاری شده برای سال 97 در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری، خدمات و مشاغل خانگی و روستایی توزیع‌ شده است.

وی اظهار کرد: در بخش اشتغال مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و همچنین مشاغل خانگی نیز اقدامات قابل قبولی در هرمزگان صورت گرفته و بسیاری از اهداف محقق شده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دولت برای ایجاد اشتغال در سال 97 برنامه‌های گسترده‌ای دارد، اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی و مدیران باید با عزم و اراده‌ای جدی در این راستا کار کنند تا در شرایط جدید که دشمن اقداماتی همچون خروج از برجام و تحریم را انجام داده، با استفاده بهینه از منابع و بسیج تمامی امکانات، اشتغال بیشتری ایجاد کنیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 2 خرداد 1397، کدخبر: 97030200885 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین