سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۰۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
معاون صید و صیادی شیلات جاسک گفت: صیادان این شهرستان از آغاز فصل صید تاکنون نه هزار تن ساردین و ماهی موتو صید کردند که در همسنجی با سال گذشته ۲۰درصد افزایش نشان می‌دهد.

شعار سال: «اکبر حیدری‌نژاد» افزود: تغییرات جوی و آموزش نوین به صیادان علت افزایش صید در آب‌های این شهرستان بوده است.

وی، فصل صید ساردین ماهیان را از اول مهر تا نیمه دوم اردیبهشت‌ماه دانست و گفت: ۴۵۰ صیاد به‌وسیله ۲۷ فروند قایق و لنج با استفاده از تورهای ریزبافت، صید ماهی ساردین را بر عهده داشتند.

معاون صید و صیادی شیلات جاسک اظهار کرد: ۷۵ درصد ماهی صیدشده به سه کارخانه فعال پودر ماهی و یک سردخانه عمل‌آوری این شهرستان و بقیه به شهرستان‌های میناب ، رودان و بندرعباس ارسال شد.

حیدری‌نژاد با بیان این‌که قیمت هر کیلو ماهی ساردین در جاسک ۶۵۰۰ ریال است، تصریح کرد: جاسک پس از شهرستان قشم رتبه دوم صید ساردین ماهی را در هرمزگان دارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت خبری اگروفود، تاریخ 22 اردیبهشت 97، کد مطلب: -: www.agrofoodnews.comاخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین