سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۰۵۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
استاندار اردبیل گفت: شهرک تخصصی دارویی با برند معتبر در اردبیل ایجاد می شود.

شعارسال:استاندار اردبیل گفت: شهرک تخصصی دارویی با برند معتبر در اردبیل ایجاد می شود.

اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل ، اظهار داشت: با راه اندازی این شهرک طی دو سال آینده بیش از۷۰۰ نفر از متخصصان این حوزه شاغل می شوند.

وی افزود: علاوه براین تعداد اشتغال غیرمستقیم نیز افزایش یافته و با همکاری دانشگاه های استان داروسازی صنعتی و شیمیایی نیز راه اندازی می شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه در بحث اشتغال باید حدالامکان از نیروهای بومی استفاده شود، تصریح کرد: راه اندازی شهرک های تخصصی در تحقق ایجاد ۲۰ هزار شغل به عنوان اولویت این استان طی سال جاری موثر است.

وی همچنین از بهره برداری شش مجتمع آب معدنی جدید در شهرک تخصصی شهرستان نیر تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: با رفع موانع از سوی دستگاه های متولی و بانک های عامل تعداد شرکت های تولید آب معدنی در این شهرک به ۱۲ مورد می رسد.

بهنام جو با اشاره به اشتغالزایی ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این مجتمع ها افزود: راه اندازی واحدهای جدید و فعالیت شرکت های موجود با تمام ظرفیت می تواند در اقتصاد منطقه تحول ایجاد کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت فانا، تاریخ انتشار 5 خرداد 97، کد خبر: 13871،www.phana.ir

اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین