سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۱۷۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۱
مقاومت، در برابر تجاوز‌های رژیم اشغالگر و مقامات آن دست بسته نخواهد ایستاد و با قدرت پاسخ آنان را خواهد داد.

شعارسال: شاخه های نظامی گردان های مقاومت فلسطین اعلام کردند: اصول و قواعد پاسخ به اشغالگران تغییر یافته است. گردان های مقاومت همچنین به رژیم اسرائیل درباره اصرار بر از بین بردن معادلات با مقاومت یا تجاوز به حقوق ملت فلسطین هشدار دادند.

از سوی دیگر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد: در صورتی که رژیم اسرائیل بار دیگر نوار غزه را بمباران کند به شدت به این رژیم پاسخ خواهد داد.

خبرنگار العالم در گزارشی اعلام کرد: شاخه های نظامی گردان های مقاومت فلسطین با موشکهای خود پیام های هشدار دهنده ای به رژیم اسرائیل درباره تجاوز به حقوق ملت فلسطین ارسال کردند. شاخه های نظامی گردان های عز الدین قسام در بیانیه ای بر آمادگی خود برای رویارویی با هر حماقتی که رژیم اسرائیل مرتکب شود تاکید کردند. آنها همچنین تاکید کردند در برابر تجاوز های رژیم اشغالگر و مقامات متکبر آن دست بسته نخواهند ایستاد و در برابر جنایت های آنها سکوت نخواهند کرد.

آنها همچنین تاکید کردند پاسخ مقاومت همانطور که پایگاه های رژیم اشغالگر در اطراف نوار غزه را گلوله باران کردند، در زمان ، مکان و روش مناسب خواهد بود .

جنبش حماس نیز اعلام کرد پس از دخالت طرف های متعدد، از هدف قرار دادن پایگاه های اسرائیلی دست برداشته است تا آتش بس را رعایت کرده باشد اما این جنبش تاکید کرد در صورتی که رژیم اسرائیل بار دیگر به نوار غزه تجاوز کند با قدرت پاسخ آن را خواهد داد.

حماد الرقب سخنگوی جنبش حماس گفت: «ما اجازه نمی دهیم به نوار غزه تجاوز شود. مقاومت آمادگی دارد در برابر هرگونه تجاوز صهیونیستها بایستد. دیشب برخی جریان ها دخالت کردند تا آتش بس برقرار شود ما در پی تجاوز و جنگ افروزی نیستیم اما به همه جریانها اعلام کردیم اگر این تجاوزها دوباره صورت بگیرد ما نیز بار دیگر پاسخ آن را قویتر خواهیم داد».

خبرنگار العالم افزود: گردانهای عزالدین قسام و گردان های القدس مسئولیت حمله به پایگاه های نظامی اسرائیل در نوار غزه را به عهده گرفتند. این پایگاه ها دیروز با دهها گلوله خمپاره و راکت هدف قرار داده شد که پاسخی در برابر تجاوزها و جنایت های رژیم اسرائیل بود. این گردانهای مسلح همچنین تاکید کردند پاسخ حمله با حمله و خون با خون داده خواهد شد و به دشمن اجازه تحمیل شرایط جدید را نمی دهند. این گردان ها همچنین فیلم هایی منتشر کردند که در آن نظامیان اشغالگر اسرائیلی را نشان می دهد که بر اثر حمله مقاومت به پایگاههایشان زخمی شده و در حال منتقل شدن به پایگاه ارعیم برای مداوا بودند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری صداوسیما، تاریخ انتشار: 10خرداد1397 ، کدخبر: 2141873: www.iribnews.ir


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
0
0
اسرائیلی ها فکر کرده اند هرکاری را دوست دارند در منطقه میتوانند انجام دهند ؛ مقاومت تنها چاره این گستاخی هاست
ا.ح75
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین