سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۱۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
استاندار مرکزی با اشاره به حمایت‌ها خیرین و پرداخت‌های مالی مکرر آنها در حوزه سلامت گفت: با توجه به این نوع حمایت احداث فاز سوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری به زودی آغاز می‌شود.
شعار سال: استاندار مرکزی با اشاره به حمایت‌ها خیرین و پرداخت‌های مالی مکرر آنها در حوزه سلامت گفت: با توجه به این نوع حمایت احداث فاز سوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری به زودی آغاز می‌شود.
سید علی آقازاده در جشنواره تجلیل از خیرین سلامت مجمع خیرین سلامت بیمارستان آیت الله خوانساری اراک ضمن قدردانی از خیرین حوزه سلامت استان که در ساخت فاز دوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک مشارکت داشتند، عنوان کرد: به نظر می‌رسد امشب نیز اعتبار و منابع مالی مورد نیاز جهت احداث فاز سوم این بیمارستان تامین شود و این امر نشان از ظرفیت عظیم خیرین استان مرکزی دارد.

وی بیان کرد: لازم است حسابی ویژه صرفا برای خیرین بیمارستان آیت‌الله خوانساری در نظر گرفته شود که کمک‌ها مستقیما به این حساب واریز شود و مسلما با این روند حمایت خیرین، منابع مالی به سرعت تامین و کار احداث فاز سوم به زودی آغاز خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: 10 خرداد 1397، کدخبر: 713290 ، www.borna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین