سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۱۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان در مراسمی با حضور دکتر محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، محمود ربیعی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و جمعی از مقامات استانی افتتاح شد.
شعار سال: ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان در مراسمی با حضور دکتر محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، محمود ربیعی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و جمعی از مقامات استانی افتتاح شد.
امیراحمد دهقانی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان در این مراسم یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری و کشور را بحث اشتغال عنوان کرد و گفت: دانشگاه علمی کاربردی به عنوان یک دانشگاه نسل سوم می‌تواند در این زمینه نقش خوبی ایفا کند.

وی تصریح کرد: سند راهبردی دانشگاه علمی کاربردی توسط دکتر امید ریاست این دانشگاه تدوین شده که در آن قابلیت های دانشگاه علمی کاربردی از طریق روابط بین الملل و ارتباطاتی که وجود دارد تقویت شد. ایجاد مراکز نوآوری یکی دیگر از مواردی است که در سند دیده شده و برای بحث اشتغال و کارآفرینی بسیار اهمیت دارد.

وی به ایجاد کلینیک مشاوره شغلی و کارآفرینی در ساختمان جدید دانشگاه علمی کاربردی استان اشاره کرد و افزود: در این کلینیک به صورت رایگان به دانشجویان استان مشاوره داده می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان خاطرنشان کرد: ساختمان جدید این دانشگاه در مساحت 3064 متر مربع در سال 1392 کلنگ زنی شد و برای ساخت آن حدود 40 میلیارد ریال هزینه شد.

دهقانی با اشاره به اینکه این ساختمان به یک ساختمان سبز و پایدار انرژی تبدیل شده است، گفت:  آب باران و اسپیلت ها جمع آوری و برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود.

وی یادآور شد: سالن همایش با گنجایش 140 نفر و سالن جلسات با گنجایش 40 نفر در این ساختمان در نظر گرفته شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: 9 خرداد 1397، کدخبر: 97030904990 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین