سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۲۲۳۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، گفت: مخالفان دولت نمی‌توانند با مطرح کردن مسأله دولت کریمه از دولت انتقادی داشته باشند، از آن رو که باهر تفسیری آن را معنا کنیم ، مفهوم آن محدود به قوه مجریه نیست.
شعار سال: عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، گفت: مخالفان دولت نمی‌توانند با مطرح کردن مسأله دولت کریمه از دولت انتقادی داشته باشند، از آن رو که باهر تفسیری آن را معنا کنیم ، مفهوم آن محدود به قوه مجریه نیست.

استاندار قزوین در جلسه شورای اداری بخش دشتابی تصریح کرد:برخی از مخالفان دولت، با طرح الگوی دولت کریمه در اندیشه اسلامی، در پی انتقاد از دولت هستند، در حالی‌که این مفهوم محدود به قوه مجریه نیست.

زاهدی در این باره افزود: دولت کریمه ۲مفهوم بیشتر ندارد، یکی دولت امام زمان علیه السلام و دیگری دولت به مفهوم کلی حکومت، که با هر دو مفهوم می‌بینیم که منظور نمی تواند، صرفا قوه مجریه باشد.

زاهدی درباره موضوع مؤسسات مالی خاطر نشان کرد:درباره  مؤسسات مالی، باید پرسید که این‌ها را چه کسانی و کی بوجود آوردند و منتقدان امروزی چرا آن روزها سکوت می‌کردند.

استاندار در خصوص مطرح کردن ، مسئله مستمسک کردن واردات خودرو توسط یکی از نمایندگان مجلس گفت: این گونه آمارها و موضع گیری‌ها که از سوی جمعی از همفکران سیاسی مطرح می‌شود، مبنای قانونی ندارد و قابل استناد  و عمل نیست.

زاهدی در ادامه  خطاب به روحانیت بیان کرد: رعایت انصاف در داوری برای همه بویژه روحانیت که مقتدای مردم است، امری ضروری است.

وی درباره اعتراض به گرانی‌ها گفت: زمانی گرانی به مرز ۴۳درصد رسید، هیچ انتقاد و اعتراضی صورت نپذیرفت، اما امروز آقایان راهپیمایی نه به گرانی راه می‌اندازند و در ادامه نمی‌توانند آن را جمع کنند، این هشداری بود که همان شب آقای جهانگیری مطرح کرد، که آغازگر این حرکت ها ممکن است مخالفان دولت باشند، اما قطعا جمع کننده آن نیستند.

زاهدی ضمن ناروا دانستن ارتباط دولت و بی‌حجابی عنوان کرد: دولت به معنای عام شکل همه حکومت است، و همه مسئولان در سطوح مختلف باید پاسخگوی آن باشند، حال سؤال این است که چرا صاحبان تریبون‌ها نتوانستند، ضرورت و ارزش حجاب را برای دختران تشریح کنند؟ ارتباط این مساله با گرانی و بیکاری تنها ناشی از نشناختن درست مسئله و عدم اطلاع از مردم و جامعه است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران، تاریخ انتشار: 13 خرداد 1397، کدخبر: 629865 ، www.ilnanews.com
اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۶
0
0
در این دولت بیشترین تخریب ها و انتقاد های غیر موجه متوجه مسئولان آن شده است ؛ نمیدانیم این ها از کجا خط میگیرند
ا.ح75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
0
0
وقتی که عملکرد اجرایی مسئولین مورد انتقاده باید انتقد ها را به چه کسی معطوف کرد
م.ص76
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین