سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۲۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶
یکی از مدیران نجومی بگیر شهرداری یکی از شهرهای استان که به آقای رنگی رنگی پوش و مدیر خارج از چارت نیز معروف است این روزها به‌شدت بدل به یک سوژه داغ شده است.

شعار سال: مدیر نجومی بگیر که خودروی شهرداری محل خدمت خود را نیز در اختیار دارد، در طول رفت‌وآمد به یکی از شهرهای غرب استان مبلغی حدود ۴۸۰ میلیون ریال جریمه که بخش عمده‌ای از آن به دلیل سرعت غیرمجاز بوده، در طول یک سال به بار آورده است.

این مدیر رنگی رنگی پوش که این روزها نیز در سمتی خارج از چارت سازمان متبوع خود مشغول به فعالیت است که می‌بایست، به دنبال ایجاد مقدمات حضور در انتخابات دوره آتی مجلس نیز هست تا شاید با سفرهای هر روزه به محل شهرستان محل سکونت خود، بتواند هسته مرکزی ستاد انتخاباتی‌اش را نیز تشکیل داده و تقویت نماید.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی بامردم، تاریخ انتشار 13 خرداد 97، کدمطلب: 128833 ، www.baamardom.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین