سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۳۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
خیران مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان، 55 میلیارد تومان تعهد اعتبار برای امر مدرسه‌سازی در این استان داده‌اند.

شعار سالخیران مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان، 55 میلیارد تومان تعهد اعتبار برای امر مدرسه‌سازی در این استان داده‌اند.

«علیرضا راشکی»، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در شورای ساخت و تجهیز مدارس استان افزود: 2هزار و220 کلاس در قالب 524 مدرسه در دست اجراست که از این میزان یکهزار و100 کلاس با مشارکت مردمی و خیران ساخته می‌شود. این ساخت و سازها 2 میلیارد و 583 هزار و 745 میلیون ریال اعتبار در بر داشته در حالی که خیران برای استان 55 میلیارد تومان تعهد اعتبار داده‌اند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان افزود: اعتبارات نوسازی مدارس در استان در سال 95 نسبت به سال‌های گذشته خوب بود و استان با اعتبار 280 میلیارد تومان در رده‌های بالای کشور قرار گرفت اما متأسفانه از این میزان فقط 50 درصد آن به استان تخصیص یافت. در سال 96 هم 170 میلیارد تومان به نوسازی مدارس استان تعلق گرفت که 100 میلیارد تومان تخصیص داده شد و این تخصیص نیافتن اعتبارات به مشکل عمده نوسازی مدارس تبدیل شده است.

راشکی تصریح کرد: در وضعیت مدارس تخریبی موجود، میانگین استان 33 درصد بود، در حالی که میانگین کشوری 28 درصد است و امروز استان به میانگین کشوری رسیده اما در حوزه تحویل کلاس‌های درس، استان 809 کلاس را به حوزه آموزش و پرورش تحویل داده که با توجه به هدف‌گذاری بیش از یکهزار کلاس، رضایتبخش نیست.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روزنامه ایران ، تاریخ انتشار -------، کدمطلب: 469604 ، www.iran-newspaper.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین