سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: با اقدام مناسب و اصولی حوزه مدیریت مسکن و ساختمان این اداره کل، تمام اطلاعات لازم در بخش ساخت، مدیریت و نظارت مسکن و ساختمان در سایت این اداره کل در معرض دید عموم قرار گرفت.

شعار سال: به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازیبه نقل ازروابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی،مجید شارقیمدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: با اقدام مناسب و اصولی حوزه مدیریت مسکن و ساختمان این اداره کل، تمام اطلاعات لازم در بخش ساخت، مدیریت و نظارت مسکن و ساختمان در سایت این اداره کل به نشانی www.markazi.mrud.ir در معرض دید عموم قرار گرفت.

شارقی با اعلام این خبر افزود: اطلاعات لازم و مورد نیاز از ادارات و نهادهای ذیربط شامل صنعت، معدن تجارت و ادارات کل استاندارد و فنی اجرایی، انجمن انبوه‌سازان، شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاری، انواع تولیدکنندگان آسانسور، سازمان نظام‌مهندسی و کانون کاردان‌ها جمع‌آوری و پس از ویرایش در سایت این اداره کل برای دسترسی عموم قرار داده شده است.

وی تأکید کرد: همچنین پیگیری امور مربوط به قراردادهای مشارکتی، طرح جامع بانک اطلاعات ساختمان و مسکن توسط مشاوران ذیصلاح، آخرین اصلاحات قانون پیش‌فروش ساختمان و مسکن و سایر اطلاعات لازم به همراه فرم‌های مربوط در دسترس عموم در این سایت برای کاهش تردد مراجعه‌کنندگان قرار دارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تاریخ 20 خرداد 97، کد مطلب: 54470: www.news.mrud.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین