سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۴۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
رئیس ستاد احیای دریاجه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: حجم آب موجود در دریاچه ۳۰ میلیون متر مکعب کاهش یافته و به رقم ۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون متر مکعب رسید.
شعار سال: رئیس ستاد احیای دریاجه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: حجم آب موجود در دریاچه ۳۰ میلیون متر مکعب کاهش یافته و به رقم ۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون متر مکعب رسید.

فرهاد سرخوش با اشاره به آخرین وضعیت دریاچه ارومیه اظهار داشت: تراز آب دریاچه نسبت به زمان مشابه در سال گذشته  2  سانتی  متر  کاهش یافته  و به رقم  1270.83 درحالی‌که در سال گذشته  1270.83 بود.

وی با اشاره به وسعت دریاچه در مقایسه با سال  96 خاطرنشان کرد:  متأسفانه وسعت دریاچه با کاهش  رو  به رو  بوده و از رقم  2402.78 به 2379.89 کاهش یافتهاست.

وی  تاکید کرد: حجم آب موجود در دریاچه نیز 30 میلیون متر  مکعب  کاهش  یافته و به رقم 2  میلیارد  و 220 میلیون  متر مکعب رسید.

سر خوش بیان کرد: این در حالی است که حجم آب موجود در دریاچه در زمان مشابه در سال  96  رقم  2  میلیارد  و  220  میلیون متر  مکعب  به ثبت رسیده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 22 خرداد 1397، کدخبر: 1747937 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین