سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۴۳۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
‌استاندار هرمزگان خواستار افزایش اختصاص اعتبارات ملی آبخیزداری به استان هرمزگان در راستای مدیریت منابع آب شد.
شعار سال: ‌استاندار هرمزگان خواستار افزایش اختصاص اعتبارات ملی آبخیزداری به استان هرمزگان در راستای مدیریت منابع آب شد.

فریدون همتی در دیدار با مهندس آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با تشریح وضعیت منابع آب استان هرمزگان با توجه به خشکسالی اخیر، عنوان کرد: با توجه به اثرات بسیار خوب سازه های آبخیزداری در هرمزگان یکی از راه های موثر برای برون رفت از این شرایط توسعه و گسترش عملیات آبخیزداری است.

وی ادامه داد: ما در هرمزگان آمادگی افزایش اعتبارات آبخیزداری را از منابع استان داریم و انتظار داریم سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری نیز با افزایش مناسب اختصاص اعتبارات ملی به استان هرمزگان در مدیریت منابع آب و بهره وری بیشتر از روان آب‌های سطحی کمک کند.

استاندار هرمزگان ضمن پیگیری افزایش اعتبارات آبخیزداری برای هرمزگان از محل صندوق توسعه ملی اظهار امیدواری کرد کاری ماندگار در این زمینه صورت گیرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: 23 خرداد 1397، کدخبر: 97032310775 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین