سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۴۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
شرکت مدیریت منابع آب اعلام کرد : اگر چه بارندگی‌های مناسب سال 97 به ویژه در اردیبهشت‌ باعث شده تا افت 45 درصدی بارش‌ها در ابتدای سال جاری هم اکنون به منفی 27 درصد برسد ، اما آمار بارندگی در 22 استان کشور همچنان منفی است.
شعارسال:شرکت مدیریت منابع آب اعلام کرد : اگر چه بارندگی‌های مناسب سال 97 به ویژه در اردیبهشت‌ باعث شده تا افت 45 درصدی بارش‌ها در ابتدای سال جاری هم اکنون به منفی 27 درصد برسد ، اما آمار بارندگی در 22 استان کشور همچنان منفی است. هرمزگان با منفی 80 درصد ، کم بارش ترین استان کشور است و پس از آن استان‌های سیستان و بلوچستان با منفی 71/9 درصد، کرمان با منفی 69/4 درصد، فارس با منفی 65/7 درصد و بوشهر با منفی 60/5 درصد کم بارش ترین مناطق کشور هستند. در این بین استان‌های آذربایجان شرقی با 49 درصد، آذربایجان غربی با 46 درصد، کردستان با 28 درصد، کرمانشاه و زنجان با 22 درصد افزایش بارندگی‌ها ، نسبت به سال گذشته شرایط بهتری دارند. همچنین پر بارش‌ترین منطقه کشور «رامسر ــ صفارود» در استان مازندران با ثبت 957/5 میلی‌متر بارندگی و کم‌بارش‌ترین منطقه کشور «هوشک ــ سراوان» در استان سیستان و بلوچستان با ثبت 3/3 میلی‌متر بارش بوده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت شبکه خبر، تاریخ انتشار23 خرداد97، کد خبر: 599800، www.irinn.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین