سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۴۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۲
محمد حسین برخوردار، عضو اتاق بازرگانی درباره تامین ارز واردکنندگان گفت: زمانی که درخواست کنندگان ارز، بیش از آنچه که پیش بینی می کردند، در نوبت دریافت ارز باقی می مانند، شکی وجود ندارد که کاسبی «کار چاق کن‌ها» در داخل و خارج دستگاه‌های دولتی رونق پیدا می‌کند.

شعار سال: محمد حسین برخوردار، عضو اتاق بازرگانی درباره تامین ارز واردکنندگان گفت: زمانی که درخواست کنندگان ارز، بیش از آنچه که پیش بینی می کردند، در نوبت دریافت ارز باقی می مانند، شکی وجود ندارد که کاسبی «کار چاق کن‌ها» در داخل و خارج دستگاه‌های دولتی رونق پیدا می‌کند.

برخوردار ادامه داد: کارقاچاق کن های ارزی با مراجعه به واردکنندگان و دریافت سهم، مدعی می شوند که می توانند از روزنه‌های قانون، ارز مورد نیاز واردکنندگان را با سرعت بیشتر تامین کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه خبری صنایع غذایی ایران ، تاریخ انتشار 22خرداد 97، کدمطلب: 77959 ، www.foodna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین