سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۵۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ۱۰۲۴ طرح صنعتی و تولیدی به منظور اجرای طرح رونق تولید و اشتغال فراگیر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های استان معرفی شده است. میراحد حسینی در جلسه شورای اشتغال استان افزود: این ‌تعداد طرح برای دریافت ۲۱۴۰ میلیارد ریال به بانک‌ها معرفی شده که از این تعداد برای ۳۲ طرح حدود ۶۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

شعار سال: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ۱۰۲۴ طرح صنعتی و تولیدی به منظور اجرای طرح رونق تولید و اشتغال فراگیر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های استان معرفی شده است. میراحد حسینی در جلسه شورای اشتغال استان افزود: این ‌تعداد طرح برای دریافت ۲۱۴۰ میلیارد ریال به بانک‌ها معرفی شده که از این تعداد برای ۳۲ طرح حدود ۶۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بانک‌های سپه، صادرات، تجارت و ملت در پرداخت تسهیلات برای طرح‌های صنعتی و تولیدی استان دارای عملکرد صفر هستند، اظهار کرد: بانک‌های توسعه تعاون و کشاورزی هم عملکرد ضعیفی نسبت به سهمیه معرفی شده دارند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: سهمیه بخش کشاورزی در اخذ تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال فراگیر ۴۵ درصد، صنایع کوچک ۱۰ درصد و بقیه بخش‌ها دارای درصدهای مختلف است.نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه باید شرکت‌های دانش‌بنیان نیز در تسهیلات این طرح سهم داشته باشند، گفت: قرار بود برای این شرکت‌ها هشت درصد تسهیلات پرداخت شود که باید این سهمیه لحاظ شود.شهاب‌الدین بیمقدار با اشاره به اینکه تسهیلات طرح رونق تولید و اشتغال فراگیر با سود ۱۸ درصد پرداخت می‌شود، افزود: ضروری است یارانه ۱۰ درصدی به بخش دانش‌بنیان برای دریافت وام هشت درصد به سرعت ابلاغ شود. وی اظهار کرد: دولت در قانون بودجه سال ۹۶ بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال یارانه تسهیلات تصویب کرده و باید این یارانه به افراد واجد شرایط پرداخت شود و بانک‌ها متقاضیان را سردرگم نکنند.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت روزنامه دنیای اقتصاد، تاریخ انتشار 28 خرداد 97، کد مطلب: 3401525، www.donya-e-eqtesad.com


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین