سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۵۵۱۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
عضو شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم تعریف کاربری صحیح در پروسه اجرای طرح های احیای بافتهای تاریخی گفت : باید با ارزیابی های کارشناسی پروژه هایی با ظرفیت مناسب تعریف شود تا اجرای صحیح و نتیجه مطلوب آن باعث جلب سرمایه گذاران بیشتری جهت سایر پروژه ها در این حوزه شود.
شعار سال: عضو شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم تعریف کاربری صحیح در پروسه اجرای طرح های احیای بافتهای تاریخی گفت : باید با ارزیابی های کارشناسی پروژه هایی با ظرفیت مناسب تعریف شود تا اجرای صحیح و نتیجه مطلوب آن باعث جلب سرمایه گذاران بیشتری جهت سایر پروژه ها در این حوزه شود.

جلسه کمیسیون عمران و توسعه شهری با دستور تعرفه بهای خدمات پیشنهادی سازمان سیما و منظر، تعرفه بهای خدمات پیشنهادی سازمان فاوا، تعیین محل اجرای بتن غلتکی معابر شهری در تالار شورا برگزار شد.
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری رشت با اشاره به بررسی های انجام شده در راستای درخواست قشر فرهنگی و هنری از شهروندان رشت مبنی بر ایجاد فضا جهت تبلیغات فعالیت های فرهنگی و طرح موضوع با سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری نقاطی در پنج منطقه شهر از سوی این سازمان مشخص و در اختیار این فعالیت ها به صورت عام المنفعه قرار خواهد گرفت.
 
رضا رسولی در ادامه اظهار داشت : متاسفانه شهرداری رشت تاکنون فاقد برنامه راهبردی و استراتژی مشخص درآمدزایی از حوزه هایی که دارای این امکان و ظرفیت میباشند بوده و نتوانسته بهره وری لازم در این حوزه از توانمندی های خود داشته باشد.
 
وی با اشاره به طرح احیا و ترمیم بافت مرکزی به مرکزیت بقعه فاطمه اخری(خواهر امام) به شعاع پانصد متر که در چندین جلسه کارشناسی به آن پرداخته شده،این ایده را طرحی خام معرفی کرد که نیاز به بررسی‌های دقیق‌تر و اخذ آرای کارشناسان بیشتری دانست.
 
این عضو شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم تعریف کاربری صحیح در پروسه اجرای طرح های احیای بافتهای تاریخی ادامه داد: باید با ارزیابی های کارشناسی پروژه هایی با ظرفیت مناسب تعریف شود تا اجرای صحیح و نتیجه مطلوب آن باعث جلب سرمایه گذاران بیشتری جهت سایر پروژه ها در این حوزه شود.
 
رضا رسولی با بیان این موضوع که عناوینی همچون شهر شبهای روشن و شهر خلاق غذا صرفا در واژه و عنوان آورده‌ای برای رشت نخواهند داشت خواستار برنامه ریزی و اجرای ایده های کاربردی با این قبیل محتواها شد.
 
رئیس کمیسیون عمران با ذکر این مطلب که با توجه به فعالیت سازمان فاوا شهرداری به عنوان یک سازمان نوپا و تازه تاسیس،این سازمان نیازمند ایجاد زیرساخت درآمدزایی جهت انجام امور مربوط و وظایف محوله میباشد تا از طریق این تامین اعتبار بتواند برنامه های بلند مدت خود از قبیل دیتا سنتر و فیبر نوری را اجرا سازد.
 
وی با بیان این موضوع که در زمینه تکنولوژی فضا و بستر درآمدزایی به صورت گسترده مهیا است خواستار توجه ویژه به این سازمان و تامین منابع برای آن شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران، تاریخ انتشار: 29 خرداد 1397، کدخبر: 634897 ، www.ilnanews.com
اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
0
0
اینقدر توی این شهرداری رشت مسئله هست که ان چیزی که به چشم نمی آید، بافت فرسوده می باشد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین