سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۵۶۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
سرمایه‌گذارانی از مناطق مختلف برای سرمایه‌گذاری در حوزه سواحل شهرستان رودسر وارد منطقه می‌شوند و ما تلاش می‌کنیم با ایجاد سازوکارهای مناسب و تسهیل در فرآیند کار از ظرفیت آنان به خوبی بهره‌گیری کنیم.

شعار سال: علی وارسته بهدانی، فرماندار رودسر با اعلام اینکه طرح‌های سلامت دریا با پیوست فرهنگی کامل می‌شود، اعلام کرد: طرح‌های سلامت دریا بدون پیوست و رویکرد فرهنگی کارآ نیست. وی افزود: پرداختن به ایجاد زیرساخت‌های سواحل بدون رویکرد فرهنگی تاثیرگذاری چندانی ندارد و لازم است در بحث سلامت دریا به‌طور توامان و همزمان به هر دو موضوع پرداخته شود. فرماندار رودسر با بیان اینکه ایام تابستان فرصت مغتنمی است تا میهمانان و مسافران تابستانی از مواهب و جاذبه‌های طبیعی شهرستان بهره‌مند شود، اظهار کرد: باید در این زمینه علاوه‌بر زیرساخت‌های مناسب در حوزه سواحل برای ایجاد نشاط و شادابی مردم هم اقدامات مناسبی انجام دهیم که بخش فرهنگی از مهم‌ترین آن ها است.

وارسته روند ایجاد طرح سلامت دریا در سواحل رودسر را مطلوب ندانست و بر ضرورت شتاب بخشی در فرآیند ایجاد زیرساخت‌های سواحل از سوی شهرداری تاکید کرد و گفت: همچنین استقرار ناجیان غریق در مناطق پرخطر و حادثه‌خیز، آموزش ناجیان غریق قبل از شروع طرح‌ها و مشارکت دهیان و شوراها در راه‌اندازی طرح‌های سلامت دریا ضروری است.

وی همچنین از انباشت، تجمع و پراکنندگی زباله در محور اصلی راه ارتباطی شهرستان گلایه کرد و افزود: این شرایط به هیچ عنوان توجیه‌پذیر نیست و باید مسوولان محلی تلاش کنند این وضعیت ساماندهی شود.فرماندار رودسر اعلام کرد: درتعطیلات و در پی حضور مسافران و میهمانان به اقصی نقاط کشور به‌منظور بهره مندی از ظرفیت سواحل و با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی منجیان غریق و حوادث پرخطر و حادثه‌خیز استقرار خواهند داشت و نگرانی در این زمینه وجود ندارد. فرماندار رودسر در پایان نیز از عزم جدی برای استقبال از سرمایه‌گذاران به‌منظور سرمایه‌گذاری در سواحل این شهرستان خبر داد.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت روزنامه دنیای اقتصاد، تاریخ انتشار 28 خرداد 97، کد مطلب: 3401526، www.donya-e-eqtesad.com


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین