سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸
مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغی در قالب نمایشگاه‌هایی درباره رانندگی زنان عربستانی در شهرهای مختلف این کشور برپا شده است.

شعارسال: از روز گذشته با هدف آمادگی برای آغاز رانندگی زنان عربستان و آشناسازی جامعه با این موضوع، مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغی در قالب نمایشگاه‌هایی درباره رانندگی زنان در شهرهای مختلف این کشور آغاز شده است.

بنابر اعلام مدیریت راهنمایی و رانندگی این فعالیت‌ها به شکل مسابقات و برنامه‌های سرگرمی در شهرهای ریاض، دمام، جده و تبوک برگزار و هدف از آن ترویج مفاهیم رانندگی سالم و شیوه استفاده از راه‌ها و مسیرها و همچنین آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی است.

علاوه بر آن برنامه‌های جنبی برای نمایش خودروهای مختلف و آشنایی رانندگان با آنها و همچنین ارائه توضیحات فنی درباره ساختارها و کارکردهای مکانیکی خودورها، نقش و فواید کمربند ایمنی برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه امکان رانندگی در دستگاه‌های شبیه‌ساز را خواهند داشت.

به دنبال صدور فرمان پادشاهی عربستان برای مجاز بودن رانندگی زنان در این کشور، شمار زیادی از زنان این کشور برای گرفتن گواهینامه ثبت نام کردند.

از مجموع زنانی که برای گرفتن گواهینامه اقدام کردند تاکنون 67 زن توانستند گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنند.

این تعداد قرار است روز یکشنبه با خودروهای خود در خیابان‌های شهرهای مختلف سعودی به ویژه در مکه و مدینه رانندگی کنند.
سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار:1تیر1397، کدخبر: 415207: www.entekhab.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین