سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۶۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۲
رئیس شورای شهر تهران به همراه اعضای شورا و کمیسیون حمل و نقل و ترافیک از طرح‌های عمرانی منطقه ۲۱ دیدن کردند. محسن هاشمی گفت: شهرداری منطقه باید این طرح‌ها را با سازمان مشارکت‌های شهرداری درمیان بگذارد تا از لحاظ صرفه اقتصادی مورد بررسی قرار گیرند.وی در این بازدید از اتصال خط چهار مترو تهران به تهرانسر خبر داد.

شعار سال: رئیس و معاونان شورای شهرتهران بعد از بازدید و دریافت گزارش، از فعالیت‌های صورت گرفته شهرداری منطقه ۲۱ اظهار رضایت کردند. حسن رحمانی، شهردار منطقه ۲۱ گفت: طرح‌های عمرانی این منطقه به ارزش ۳۰۰میلیارد ریال است که به‌صورت مشارکتی و تهاتری در حال اجراست. اعضای شورای شهر در ابتدا از بازارگل و گیاه منطقه ۲۱ دیدن کردند سپس بازار قطعات خودرو که با مشارکت ۲۷درصدی شهرداری و به ارزش ریالی ۱۴۰میلیارد ریال درحال احداث است مورد بازدید قرار گرفت. در ادامه کلنگ بوستان بهمن واقع در جاده مخصوص به مساحت۴۹۶۰۰متر مربع به زمین زده شد تا در زمان‌بندی مشخص به بهره‌برداری برسد.

در ادامه اعضای شورای شهر ضمن بازدید از طرح تقاطع غیر‌همسطح بزرگراه لشگری و سه‌راه اندیشه (پروژه دوگاز) درجریان روند اجرای این طرح قرار گرفتند. شهردار منطقه ۲۱ اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این طرح یکی از معضلات منطقه در بحث ترافیکی مرتفع می‌شود همچنین انتظار می‌رود طرح دوگاز تا پایان سال و همزمان با میلاد حضرت علی (ع) مورد بهره‌برداری قرارگیرد. رحمانی ضمن توضیحاتی درباره سایر طرح‌های در حال اجرا گفت: هفت مخزن آب با لوله‌گذاری به طول ۶۳کیلومتر برای ساماندهی به آب‌های سطحی در حال اجراست که با این طرح در آینده نزدیک تمام آبیاری فضای سبز منطقه به‌صورت قطره‌ای انجام خواهد شد. وی در مورد شبکه فاضلاب توضیح داد: احداث شبکه فاضلاب در منطقه از فروردین ماه آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود در بازه زمانی ۵/ ۲ ساله حدود ۲۵۰کیلومتر شبکه فاضلاب به بهره‌برداری رسد.شهردار منطقه ۲۱ اظهار کرد: شهرداری راه را برای شرکت‌های خصوصی در مشارکت در طرح‌های خود باز گذاشته است و از همکاری و مشارکت شرکت‌های صنعتی منطقه در اجرای طرح‌های پیشنهادی استقبال می‌کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روزنامه دنیای اقتصاد، تاریخ انتشار 2 تیر 97، شماره: 3403660


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین