سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۶۶۴۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی امریکا علیه کشورمان گفت: امروز با جنگ اقتصادی از طرف امریکا روبرو هستیم و گذر از این وضعیت مدیریت جهادی را طلب می کند.
شعار سال: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی امریکا علیه کشورمان گفت: امروز با جنگ اقتصادی از طرف امریکا روبرو هستیم و گذر از این وضعیت مدیریت جهادی را طلب می کند.

دکتر مجید خدابخش در جلسه کارگروه آب و کشاورزی اظهار کرد: دشمنان باید بدانند که هیچ فاصله ای بین دولت و ملت ایران اسلامی وجود ندارد چرا که دولت نیز از دل همین ملت و با رای مستقیم آنان انتخاب شده است و با جنگ روانی سعی در مایوس کردن ملت نداشته باشد.

وی اصلی ترین مخاطب تحریم ها را مردم دانست و گفت: شواهد نشان می دهد که وزارت خزانه داری امریکا به اتاق جنگ تبدیل شده است ، آنها سعی می کنند با سفر به کشورهای مختلف که با ایران ارتباط دارند آنها را به قطع همکاری با ایران قانع کنند و در کنار این مسائل امریکا سعی می کند تا با تبلیغات سو علیه کشورمان ملت را مایوس کند اما مردم ما می دانند که اصلی ترین متضرر تحریم های آنها ملت است.

استاندار آذربایجان شرقی وحدت و همبستگی را رمز موفقیت ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: ما تجربه ایستادن در برابر دشمنان را داریم ، مردم ما در برهه های حساس همیشه پشتیبان نظام و دولت بوده اند و امروز دولتمردان نیز با بهره گیری از تجربه سال ها بار دیگر با همراهی مردم از این موقعیت حساس نیز عبور خواهند کرد.

خدابخش، با تاکید بر حضور تمام عیار بخش خصوصی در امور اقتصادی کشور گفت: تجربه ثابت کرده است که دولت ها نمی توانند کار اقتصادی انجام دهند بلکه آنها باید سیاستگذاری و حمایت گری را سرلوحه عمل خود قرار دهند از این رو امروز با حمایت کامل از بخش خصوصی در کنار آنها هستیم.

وی اصلاحات در سیستم اداری کشور را ضروری دانست و افزود: برای گذر از شرایط حساس اقتصادی حاکم بر کشور رویه های جاری پاسخگوی نیاز کشور نیست ما نیازمند اصلاحات جدی در این عرصه هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از صحبت های خود توجه به امنیت غذایی را از اولویت های دولت برشمرد و گفت: بخش کشاورزی اصلی ترین حوزه اقتصاد و تولید کشور است و امروز امنیت غذایی را به  جد پیگیری می کنیم و متولیان این بخش باید با تمام توان برای تامین به موقع نیازهای کشور اقدام کنند.

وی، خواستار ورود جدی اتحادیه های کشاورزی به تامین نهاده های دامی در سطح استان شد و گفت: تامین نهاده های دامی به منظور عدم اختلال درتکمیل زنجیره تامین ضرورتی انکار ناپذیر است از این رو انتظار داریم بخش های مختلف کشاوری قابلیت ذخیره خود را تا حد توان افزایش دهند.

وی با تاکید بر اینکه استان آذربایجان شرقی از دیر باز در بخش های صنعت، کشاورزی، فرهنگ، ورزش، تاریخ و غیریت در رده های بالا بوده است خاطرنشان کرد: امروز نیز با دور اندیشی تدبیرو با حوصله  باید تصمیمات به موقع اتخاذ شده و از هرگونه ریسک پرهیز کنیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: 3 تیر 1397، کدخبر: 721455 ، www.borna.news
اخبار مرتبط
برگزیده ها
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
0
0
مدیریت جهادی در خون افرادی که با لباس امریکایی به توچال می روند نیست
ا.ف75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
0
0
ا.ف75
مدیریت جهادی کجا بود اخه! مردم به مدیری که ندزده هم قانع شدن ولله
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین