سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۷۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در سفر به شهرستان سیریک از محل اجرای طرح نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی این شهرستان دیدن کردند. مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس در این مراسم گزارشی از روند اجرایی این طرح ارائه کرد.

شعار سال: استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در سفر به شهرستان سیریک از محل اجرای طرح نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی این شهرستان دیدن کردند. مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس در این مراسم گزارشی از روند اجرایی این طرح ارائه کرد.

حسین سلیمی گفت: این نیروگاه با ظرفیت ۱۴۰۰ مگاوات با اعتبار۱/ ۵ میلیارد یورو در محل روستای کرپان و در مدت ۵۵ ماه از زمان عقد قرارداد ساخته می‌شود. پیمانکار این طرح شرکت فنی مهندسی تکنو پروم اکسپرت روسیه است. وی درخصوص تامین هزینه اجرایی این طرح افزود: ۸۵ درصد هزینه این طرح به مبلغ حدود١/ ٢ میلیارد یورو از محل وام کشور روسیه و ۱۵ درصد بقیه از سوی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی تامین می‌شود. سلیمی در ادامه گفت: تامین سوخت گاز نیروگاه‌های در حال احداث از اهمیت زیادی برخوردار است و هرچه سریع‌تر و تا قبل بهره‌برداری باید وضعیت انتقال گاز به نیروگاه‌ها مشخص شود.

در پایان استاندار هرمزگان ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه تولید انرژی برق در نیروگاه‌های زیرمجموعه این شرکت، خواستار تسریع در اجرای طرح نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی سیریک و همکاری حوزه عمرانی استانداری و فرماندار سیریک در رفع موانع اجرایی این طرح ملی شد.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت روزنامه دنیای اقتصاد، تاریخ انتشار 4 تیر 97، کد مطلب: 3404622، www.donya-e-eqtesad.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین