سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۰
روزنامه جوان از رسانه های سپاه پاسداران نوشت:در میان نهاد‌هایی که حداکثر آمادگی را برای همکاری با دولت در حوزه حل مشکلات کشور دارند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

شعار سال: روزنامه جوان از رسانه های سپاه پاسداران نوشت:در میان نهاد‌هایی که حداکثر آمادگی را برای همکاری با دولت در حوزه حل مشکلات کشور دارند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این نهاد انقلابی در دوران قبلی نیز به محوریت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا تلاش‌های فراوانی را برای انجام پروژه‌های زیرساختی کشور انجام داده است. ساخت ده‌ها سد و همچنین زیرساخت‌های اساسی در حوزه انرژی بخشی از تلاش این نهاد است. هم اکنون نیز به عنوان نمونه می‌توان به ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس اشاره کرد؛ پالایشگاهی که می‌تواند بخش زیادی از انرژی کشور در حوزه بنزین را تأمین کند، البته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همین دلیل مورد تحریم‌های اقتصادی فراوانی قرار گرفته است.

تاکنون ده‌ها بخش از این نهاد انقلابی مورد تحریم قرار گرفته است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری خرداد ، تاریخ انتشار 9 تیر 97، کدمطلب:۲۷۷۳۳۳، www.khordadnews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین