سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴
براساس شواهد نیشابور قدمتی ۶ هزار ساله دارد و این امر توسعه زیرساخت‌های گردشگری در آن را دارای اهمیتی دوچندان می‌کند.

شعارسال: نیشابور از جمله شهرستان‌های استان خراسان رضوی است که از دیرباز به دلیل وجود آرامگاه مشاهیری مانند خیام،عطار و کمال الملک مقصد گردشگری بسیاری از مسافران و گردشگران بوده است.

براساس کاوش‌های باستان‌شناسی قدمتی شش هزار ساله برای نیشابور متصور شده‌اند و این مسئله بیانگر قدمت این شهر تاریخی است. به همین دلیل به نظر می‌رسد باید زیرساخت‌‌های گردشگری در این شهر افزایش پیدا کند و البته اقداماتی در این راستا از سوی میراث فرهنگی خراسان رضوی در دستور کار است.

راه‌اندازی اقامتگاه‌‌های بوم‌گردی در این شهرستان و همچنین زیرساخت‌هایی مانند هتل از اقداماتی است که در دستور کار است. در فیلم زیر شاهد هستید که رئیس اداره میراث فرهنگی نیشابور علاوه بر اینکه در مورد قدمت تاریخی نیشابور توضیحاتی ارائه می‌‌کند در زمینه اقداماتی که در حوزه گردشگری و توسعه زیرساخت‌ها در این شهر در دستور کار است نیز توضیحاتی ارائه می‌کند:


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار : 9 تیر 1397، کد خبر: 1763156 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین