سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
نماینده مردم شهرستان رودبار، گفت: دانش‌آموزان امروز، مدیران آینده کشور هستند لذا هر ضعف و اهمالی در سیستم آموزش و پرورش، نتیجه زیان باری برجا می‌گذارد.

شعار سال: نماینده مردم شهرستان رودبار، گفت: دانش‌آموزان امروز، مدیران آینده کشور هستند لذا هر ضعف و اهمالی در سیستم آموزش و پرورش، نتیجه زیان باری برجا می‌گذارد.

 منوچهر جمالی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اظهار کرد: دانش‌آموزان امروز، مدیران آینده کشور هستند لذا هر ضعف و اهمالی در سیستم آموزش و پرورش، نتیجه زیان باری برجا می‌گذارد.

وی با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که همه باید به هم کمک کنیم، افزود: تعلیم و تربیت در کشور باید به سمتی برود که فرهنگیان ما مشکل معیشتی نداشته باشند و تمام فکر و ذکرشان توجه به تعلیم و تربیت باشد.

معاون سیاسی استانداری گیلان نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه در هر نظامی با هر ایدئولوژی، آموزش مهم‌ترین عنصر محسوب می‌شود، ‌اظهار کرد: آموزش و پرورش بزرگ‌ترین سازمان از لحاظ مسئولیت و وظایف است.

علی اصغر جمشیدنژاد افزود: اولویت بندی در آموزش و پرورش جزء مهم‌ترین وظایف مدیران است لذا مسئولیت‌ها و پست‌ها باید به گونه‌ای اداره شوند که به اهداف تعیین شده هر سازمان دست یابند.

وی اضافه کرد: در طول خدمت باید اهداف‌مان اجرای سیاست‌های دولت، حفظ منافع عمومی، توسعه کشور و حفظ استقلال باشد.

 در پایان این مراسم نادر جهان آرای به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان معرفی و از زحمات مهدی حاجتی که 4 سال و 6 ماه سکان آموزش و پرورش را به عهده داشت، تجلیل و قدردانی شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 7 تیر 97، کدمطلب:97040704057، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین