سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
استاندار قم گفت: طرح احداث قطار پرسرعت تهران- قم-اصفهان یکی ازاستثنایی‌ترین طرح‌های راه در قم است که در زمان۴۰دقیقه مسافران رااز قم به ایستگاه راه آهن مرکزی تهران منتقل می‌کند.
شعار سال: استاندار قم گفت: طرح احداث قطار پرسرعت تهران- قم-اصفهان یکی ازاستثنایی‌ترین طرح‌های راه در قم است که در زمان۴۰دقیقه مسافران رااز قم به ایستگاه راه آهن مرکزی تهران منتقل می‌کند.

سید مهدی صادقی در دیدار مدیرکل راه و شهرستازی استان، وضعیت فعلی محدودیت در بودجه کشور را مورد اشاره قرار داد و در عین حال از آماده سازی بسترهای لازم توسط دولتمردان برای ایجاد اشتغال و تولید خبر داد.

وی همچنین با اشاره به برخی از طرح های عمرانی استان، ضمن تاکید بر اهمیت اجرای طرح قطار پر سرعت تهران - قم - اصفهان، بیان کرد: مسئولان قم باید طرح عملیاتی این طرح را تدوین نمایند.

حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی قم نیز در این دیدار با بیان مطالبی پیرامون طرح های های در دست اقدام در استان، توضیحاتی در مورد طرح های قطار پر سرعت تهران- قم- اصفهان، طرح باز آفرینی شهری و واگذاری اراضی 32 هکتاری پردیسان که از طرح های مهم استان در حوزه راه و شهرسازی است، ارائه نمود.

صادقی با اشاره به اجرای چند طرح حمل و نقل ریلی در قم،افزود: باید در طراحی این طرح ها به گونه ای عمل کنیم تا بهره برداری جامع و کامل از بسترهای موجود محقق شود.

طرح احداث قطار پرسرعت تهران - قم - اصفهان یکی از استثنایی ترین طرح های راه در استان قم است که در زمان 40 دقیقه مسافران را از قم به ایستگاه راه آهن مرکزی تهران منتقل می کند.

این طرح از مصوبه های سفر کاروان دولت یازدهم به قم است که احداث آن سال 95 با اهتمام وزارت راه و شهرسازی و اداره کل راه آهن قم آغاز شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: 11 تیر 1397، کدخبر: 724484 ، www.borna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین