سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
با گسترش امکانات ارائه شده در سیتم بانکداری و عرضه ی کارت خوان های سیاردر تمام اصناف و حوزه های اقتصادی ،متاسفانه شاهد سواستفاده از این کارت خوان های سیار هستیم.

شعار سال: با گسترش امکانات ارائه شده در سیتم بانکداری و عرضه ی کارت خوان های سیاردر تمام اصناف و حوزه های اقتصادی ،متاسفانه شاهد سواستفاده از این کارت خوان های سیار هستیم ، به طوری که فروشندگان مواد مخدر برای تسهیل در امر خرید و فروش مواد مخدر و جابه جایی آسان از این کارت خوان ها استفاده می کنند ، تا جایی که تبدیل به یکی از نقایص و مشکلات عرضه ی غیر قانونی این کارت خوان ها از سوی سیستم بانکداری هستیم .

بنابرین مستلزم توجه بیشتر نهاد ناظر صنعت پرداخت و همچنین شرکت های PSP. را به نحوه واگذاری این ابزار پرداخت و همچنین نظارت بر روند فعالیت و مجوز گیری این دستگاه ها را الزامی می کند.

بهترین راهکار در این بخش بررسی دقیق متقاضیان در هنگام تخصیص کارت خوان های سیاراست. اما بازدیدهای دوره ای که توسط شرکت های پرداخت انجام می شود می تواند ابزار موثری در پایش همیشگی مشتریان باشد و شرکت پرداخت را از تغییرات احتمالی در کاربری ابزار پرداخت توسط پذیرنده مطلع نماید.

بنابرین از شرکت های psp انتظار می رود که به طور مرتب پذیرندگان را بررسی و بازبینی کنند ،البته نظارت بر این بخش به دلیل گستردگی با مشکلاتی همراه است که بهتر است به منظور جلوگیری از فعالیت های غیر مجاز در این بخش کنترل بیشتری بر صلاحیت پذیرندگان در هنگام تخصیص ابزار پرداخت شود ، تا از استفاده غیر قانونی فروشندگان مواد مخدر از این نسل از تکنولوژی جلوگیری شود .

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری صبح زاگرس ، تاریخ انتشار 4تیر 97، کدمطلب:108701، www.sobhezagros.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین