سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۶۱۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه کاهش هدررفت آب و نوسازی شبکه آبرسانی در اولویت برنامه‌ها است گفت: تفکیک آب آشامیدنی از تامین آب فضاهای سبز شهرداری‌ها استان مورد توجه است که تاکنون بخش اعظمی از این انشعابات قطع شده است.
شعار سال: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه کاهش هدررفت آب و نوسازی شبکه آبرسانی در اولویت برنامه‌ها است گفت: تفکیک آب آشامیدنی از تامین آب فضاهای سبز شهرداری‌ها استان مورد توجه است که تاکنون بخش اعظمی از این انشعابات قطع شده است.

کیقباد یاکیده ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان کنگان با بیان اینکه آب شهرهای این شهرستان از 3 منبع تامین می‌شود اظهار داشت: آب شیرین‌کن، خط کوثر و  چاه‌های محلی منابع تامین کننده آب آشامیدنی شهرستان کنگان است.

وی نوبت بندی آب در شهرهای کنگان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: آب شبکه آبرسانی کنگان از ساعت 17 تا 5 صبح هر روز قطع که در این فرصت 12 ساعته زمینه آبگیری مخازن ذخیره آب کنگان فراهم می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تعداد مشترکان آب شهرهای کنگان را 20 هزار  نفر دانست و تصریح کرد: روزانه 19 هزار و 500 مترمکعب آب در شبکه آبرسانی شهرهای کنگان توزیع که 10 هزار متر مکعب آن از طریق شیرین‌سازی آب دریا تامین می‌شود.

یاکیده با بیان اینکه شیرین سازی آب در کنگان نسبت به آب دیگر منابع گران‌تر تهیه و تولید می‌شود گفت: هزینه تهیه و تولید هر متر مکعب آب در شیرین‌سازی آب دریا بالای شش‌هزار تومان است که به قیمت حدود هر متر مکعب 400 تومان در اختیار مشترکان آب قرار می‌گیرد.

وی، با اشاره به اینکه مابه التفاوت هزینه تهیه و فروش آب از طریق آب شیرین‌کن کنگان از محل اعتبارات دولتی تامین می‌شود گفت: وضعیت توزیع آب در کنگان نسبت به دیگر نقاط استان بهتر است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تاکید بر تامین اعتبار پروژه آبرسانی در کنگان افزود: برای اجرای خط انتقال آب در کنگان 23 میلیارد ریال مصوب شد که سال قبل 7.7 میلیارد آن تخصیص یافت که برای تکمیل این پروژه به 16 میلیارد ریال دیگر نیاز است.

وی، با تاکید بر اجرای خط انتقال آب بین دو مخزن ذخیره کنگان خاطر نشان کرد: اجرای این پروژه که نیاز به 65 میلیارد ریال اعتبار است می‌تواند توزیع آب در شبکه آبرسانی شهر کنگان تعادل ببخشد.

یاکیده با تاکید بر حداقل تامین 50 درصد اعتبارات یاد شده تصریح کرد: تفکیک آب فضای سبز شهرداری‌های کنگان مورد توجه است که  از 9 انشعاب فضای سبز شهرداری‌های کنگان تاکنون 5 انشعاب آن قطع شده و تا فردا 4 انشعاب دیگر قطع می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه کاهش هدررفت آب و نوسازی شبکه آبرسانی در اولویت برنامه‌ها است گفت: در راستای تفکیک آب آشامیدنی از تامین آب فضاهای سبز شهرداری‌ها استان تاکنون بخش اعظمی از این انشعابات قطع شده است و مابقی در حال قطع شدن است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 12 تیر 1397، کدخبر: 1767032 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
0
0
ا.ف75
این بحرا نرو ما باید دیر یا زود باهاش روبرو می شدیم! قطعا هم قابل پیش بینی بود که باید جواب کم کاری های مسئولین رو ما مردم بدیم!
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین