سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۸۹۳۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۸
وزیر جهاد کشاورزی،شکل گیری زنجیره تولید با هدف تامین اشتراک منافع همه حلقه های این زنجیره را از رسالت های صندوق های توسعه بخش کشاورزی اعلام و تاکید کرد:صندوق ها باید،شکل گیری زنجیره تولید با خدمات و فعالیت های پیش، حین و پس از تولید را با جدیت دنبال نمایند.

شعار سال: وزیر جهاد کشاورزی،شکل گیری زنجیره تولید با هدف تامین اشتراک منافع همه حلقه های این زنجیره را از رسالت های صندوق های توسعه بخش کشاورزی اعلام و تاکید کرد:صندوق ها باید،شکل گیری زنجیره تولید با خدمات و فعالیت های پیش، حین و پس از تولید را با جدیت دنبال نمایند.

محمود حجتی در جمع مدیران ملی،استانی و تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با بیان این که صندوق های توسعه، از ابزارهای مهم و اثربخش در توسعه بخش کشاورزی هستند،اظهار داشت:این صندوق ها با برخورداری از ساختار تشکیلاتی مردمی و منعطف، قابلیت نقش آفرینی بیشتری را در مقایسه با ابزارهای دولتی نظیر بانک ها دارند.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد:صندوق ها باید استراتژی و اولویت فعالیت های خود را با هدف انتخاب فعالیتی با بیشترین اثربخشی در توسعه بخش کشاورزی اتخاذ و انتخاب نمایند.

حجتی گفت:صندوق ها باید همزمان با انجام کارهای جاری، به طور مستمر به فعالیت های جدید و فرصت ساز برای کشاورزی بپردازند.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که صندوق ها باید اعتبارات و امکانات در اختیار را در انجام و ایجاد فضاهای جدید مصروف نمایند،تاکید کرد:تهیه، تامین و واردات نهاده های ضروری برای تولید از جمله فعالیت های اثربخش در توسعه کشاورزی است و صندوق ها باید سهم بیشتری از این فعالیت ها را به خودشان اختصاص دهند.

وی کمک به شکل گیری زنجیره تولید با هدف تامین اشتراک منافع همه حلقه های این زنجیره را از رسالت های صندوق ها برشمرد و افزود:صندوق ها باید،شکل گیری زنجیره تولید با خدمات و فعالیت های پیش، حین و پس از تولید را با جدیت دنبال نمایند.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد:صندوق ها باید به فعالیت ها و اموری بپردازند که دیگران یا تمایل به انجام آن ندارند و یا نمی توانند انجام بدهند. وی ادامه داد:این امور بیشترین تاثیر را در توسعه کشاورزی، افزایش درآمد کشاورزان و پایداری تولید دارد.

در این نشست،نمایندگان ملی،استانی و تخصصی صندوق های توسعه بخش کشاورزی،مسایل حوزه کاری خود را مطرح و رهنمودها و دستورات لازم توسط وزیر جهاد کشاورزی ارائه و ابلاغ شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت وزارت جهاد کشاورزی ، تاریخ انتشار 12تیر 97، کدمطلب: 94040، www.maj.ir


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
0
0
توسعه کشاورزی در ایران و توسعه این زنجیره ها نیازمند حمایت های بی دریغ وزارت کشاورزی است
ا.ح75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
0
0
باید اکثر وام بانکها به صورت کم بهره به کشاورزان اختصاص یدا کنه تا کمتر درگیر کشاورزی سنتی باشیم در کشور
ا.ف75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
0
0
اگر با جدیت دنبال نشود کشاورزان روزبه‌روز مهاجرت خود را به بافت های شهری بیشتر می کنند
ن.ف83
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین