سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۹۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
کوه‌های اطراف ارومیه در گرمای تیرماه نیز برف زمستانی را در خود ذخیره کرده‌اند و ضمن تأمین آب مورد نیاز شهروندان طبیعت زیبایی را پیش روی گردشگران گذاشته‌اند تا دل از گرمای داخل شهرها بیرون زده و لختی در خنکای یخچال‌های اطراف ارومیه بیاسایند.

شعار سال: این روزها طبیعت پیرامون این شهر سرشار از مناظر بهشتی است از یک سو دشت‌های پر از میوه مشتاقان محصولات ارگانیک را به خود می‌خواند و از دیگر سو کوه‌های غرب و شمال این شهر که در خاطره انگیزترین ایام خود قرار دارند گردشگران را جذب خود می‌کنند تا در هوایی بسیار خنک و دل انگیز از اکسیژن خالص این مناطق استشمام کنند.

ارتفاعات اطراف ارومیه از سیرداغی گرفته تا دالامپر، قیز قلعه ساری قیه، ترشک، قوش قیه سی، علی پنجه سی، بز داغی، ساری داغ، ماه داغی، شهیدان (کوه چهل مر، کمال، زیناتابوتان، کتول، کوه ساری داش، و کوران داغی همه و همه مقصد سفر بسیاری از طبیعت گردان است.

برخی از زیبایی‌های طبیعت اطراف ارومیه را در تصاویر زیر ببینید.


طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویر

طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویر

طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویر

طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویر

طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویر

طبیعت تابستانی ارومیه به روایت تصویرسایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 14تیر 97، کدمطلب: 1768383، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین