سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۰۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۷
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کهگیلویه از تخصیص 7 میلیاردتومان تسهیلات خوداشتغالی صنایع دستی و گردشگری به متقاضیان روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

شعار سال: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کهگیلویه از تخصیص 7 میلیاردتومان تسهیلات خوداشتغالی صنایع دستی و گردشگری به متقاضیان روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

سیاوش زمان در همایش بزرگداشت روز دهیار با بیان اینکه میراث فرهنگی در سه حوزه فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با دهیاران در ارتباط هست، افزود: در روستاها آثار تاریخی زیادی وجود دارد که اکثر آنها سطح ملی هستند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کهگیلویه بیان کرد: اگر کوچکترین مشکلی برای آثار تاریخی در روستاها به وجود آید در وهله اول دهیار و شورای آن روستا باید پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح هادی در روستاها بسیاری از آثار میراث فرهنگی تخریب شده‌اند، خواستار اجرای طرح هادی با نظارت کارشناسان میراث فرهنگی از متولیان امر شد.

زمان از بازسازی بناهای تاریخی زیادی در روستاهای بخش مرکزی خبر داد و تصریح کرد: برخی از این آثار ثبت ملی شدند.

وی از پرداخت دو میلیارد و 320 میلیون تومان تسهیلات خوداشتغالی عشایری و روستایی در حوزه صنایع دستی به متقاضیان بخش مرکزی خبر داد و اضافه کرد: در حوزه گردشگری 4 میلیارد و 600 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 18تیر 97، کدمطلب:97041809686، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین