سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۱۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به صدور دستورالعمل اجرای مشوق های بیمه کارفرمایی و قابل اجرا بودن آن از ابتدای امسال گفت: کارفرمایان با به کارگیری نیروهای جدید با شرایطی از مزایایی چون دو سال معافیت از حق بیمه برخوردار می شوند.

شعار سال: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به صدور دستورالعمل اجرای مشوق های بیمه کارفرمایی و قابل اجرا بودن آن از ابتدای امسال گفت: کارفرمایان با به کارگیری نیروهای جدید با شرایطی از مزایایی چون دو سال معافیت از حق بیمه برخوردار می شوند.

 تقی نوربخش با بیان اینکه حداکثر سن بیمه شده باید 34 سال باشد افزود: عدم سابقه بیمه ای بیش از یک سال قبل از ثبت نام و سپری شدن حداقل سه ماه از ثبت نام در مراکز کاریابی مجاز و رسمی از شرایط این دستورالعمل است. وی ادامه داد: همچنین کارگاهی که فرد در آن مشغول به کار است باید دارای کد کارگاهی و حداقل دو نفر تحت پوشش داشته باشد.

نوربخش با اشاره به این که مدت اعتبار این طرح نیز دو سال است اظهار داشت: به ازای هر دو نفر بیمه شده شاغل در کارگاه یک نفر نیروی جدید واجد شرایط می تواند تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد. وی با تأکید بر مکلف شدن دولت برای پرداخت 50 هزار میلیارد تومان از مطالبات تأمین اجتماعی گفت: در بند «و» و «ن» تبصره پنج بودجه، دولت مکلف شده 50 هزار میلیارد تومان از مطالبات را بپردازد که بند «و» از طریق تسویه تسهیلات بانکی و بند «ن» بقیه 50 هزار میلیارد است که در چهار بند برای آن پیش بینی هایی شده است.

در واقع تمهیدات تاریخی مجلس و دولت ایجاد شده تا سازمان بدهی های خود را به مراکز طرف قرارداد به روز کند. نوربخش با اشاره به شعار امسال گفت: ما می توانیم نقش مؤثری در رونق فضای کسب و کار داشته باشیم. از ابتدای امسال یک بسته حمایتی تصویب شده که در سال جاری شاهد اجرای آن خواهیم بود. بخش اول این بسته شامل بخشودگی جرایم کارفرمایان است. این پیشنهاد تقدیم هیأت وزیران شده و در جلسه فردای هیأت دولت به بحث گذاشته می شود تا جرایم خوش حسابان بخشیده شود. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: علاوه بر برنامه های اعلام شده، امسال آمادگی داریم حق بیمه های کارفرمایی معوق را به صورت درازمدت و 45 قسطه تقسیط کنیم.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری مخبرنیوز، تاریخ انتشار 21 تیر 97، کد مطلب: 4765826، www.mokhbernews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین