سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۱۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
حسین دهباشی در توئیتی نوشت: خیلی فرق است بین اکثریت مردمی که در شرایطی خیلی بحرانی تر، حتی گوشواره زنانشان را به جبه ها اهدا می کردند تا مردمی که هر که دارد ریال اش را به دلار و طلا تبدیل می کند.

شعار سال: رشته توئیتی در پاسخ به حسین دهباشی که پرسیده بود مردم چرا دیگر النگوهای‌شان را در راه آرمان انقلاب نمی‌دهند!

1
-چون:

*
۴۰۰۰ آقازاده در انگلیس زندگی می‌کنند.
*
ایران بزرگترین واردکننده پورشه (ماشین آقازاده‌ها) در خاورمیانه‌ست.
*
در سه ماه ۳۰ میلیارد دلار از کشور خارج شده که قطعاً در توان «مردم عادی» نیست.
*
هزاران تریلیون اختلاس شده، اما با غارتگران مثل «تاج‌سر» رفتار می‌شود!
مردم اینطور به اینجا رسیدند جناب دهباشی!
2
مقاومت» در برابر تصور جنگ سردی از «سلطه و استکبار جهانی» با ساختاری عمیقاً فاسد ناممکن است.
3
-مردم وقتی «محمدساشا»ها و «عیسی هاشمی»ها (فرزند ابتکار) و ویلای لواسان سردار فیروآبادی‌ها و پرادو سواری امام جمعه‌ها را می‌بینند، از خودشان می‌پرسند «چرا من باید برای آرمانی که نیست، جان و مالم را بدهم
مردم، اینطور به اینجا رسیدند، جناب دهباشی!
بله، بالا که بگندد، پایین هم می‌گندد.
4
-مردم وقتی می‌بینند برادران تمامی اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، پرونده «فساد اقتصادی» دارند، از خود می‌پرسند «ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟!»
مردم اینطور به اینجا رسیدند، جناب دهباشی!
5
-مردم وقتی می‌بینند در طی این سالها هزاران دستگاه مازراتی و پورشه و بنز با ارز دولتی وارد شده، اما برای خرید لودر و گریدر و هلی‌کوپتر امداد و نجات بودجه نیست، از خود می‌پرسد «ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟»
مردم اینطور به اینجا رسیدند، جناب دهباشی!
6
-مردم وقتی می‌بینند با آمدن زلزله، تمام دم و دستگاه حاکمیت، تنها کاری که از دستش برمی‌آید «توصیه به خواندن آیات الکرسی»ست، و با گذشت نه ماه مردم هنوز در چادر و تراخم و توالت صحرایی دست و پا می‌زنند، سعی می‌کنند «النگو»ها را برای روز مبادا نگه دارند.
مردم، اینطور به اینجا رسیدند جناب دهباشی!
7
-هر کس فقط یکبار از خیابان اندرزگو، یا فرعی‌های بالای نیاوران رد شود و کاخ‌هاو قصرهای آنجا که نظیرش حتی در بورلی‌هیلز دیده نمی‌شود را با «امکانات توسعه»ای چابهار و ایلام و کردستان و خوزستان و... مقایسه کند، به همینجایی می‌رسد که می‌بینید!
مردم اینطور به اینجا رسیدند جناب دهباشی!
8
-مردم وقتی می‌بینند در همه جا مشتی ته‌ریش‌دارِ یقه‌آخوندیِ زیر ۳۰ سال، در مقام «مدیرعامل» و «رئیس هیات مدیره» و «رئیس» و «معاون» و... مدام درحال انجام معاملات میلیاردی برای شرکتهای صوری‌شان هستند، حال آنکه عرضه مرتب کردن تخت‌خوابشان را هم ندارند، به همینجا می‌رسند که می‌بینید جناب دهباشی!
9-
مردم وقتی فرزندان لایق‌شان را می‌بینند که کنار میدان‌ها پلاکارد «استخدام نیرو برای اسنپ» به دست گرفته‌اند، ناگهان یاد «احمد عراقچی» با سابقه ۲ سال نصب ویندوز می‌افتند که از روزی که معاونت بانک مرکزی شده، دلار ۶۵۰۰ تومان گران شده است. اینطوریست که به اینجا می‌رسند که می‌بینید جناب دهباشی!
10
- مردم چطور «النگو»های‌شان را برای نظامی بدهند که دبیرکل بانک مرکزی‌اش پاداش میلیاردی می‌گیرد و همچنان بر سر کار می‌ماند! او که هیچ از اقتصاد نمی‌داند و چوب حراج به سکه‌های بانک مرکزی زده و راه چپاول خزانه بانک را برای غارتگران ۳۰ هزار سکه‌خر باز کرده و خاطره تلخ زمان بهمنی را دوباره برای مردم زنده کرده است!
چطور ممکن است مردم چشم‌شان را بر این نامدیریتی‌ها و منفعت‌طلبی‌ها ببندند جناب دهباشی!
11
- مردم ایران عاشق آمریکا نبودند جناب دهباشی، جمهوری اسلامی آنها را عاشق آمریکا کرد.
مردم ایران عاشق رضا پهلوی نبودند جناب دهباشی، جمهوری اسلامی آنها را عاشق «خاطره پهلوی‌ها» کرد.
مردم ایران دچار انحطاط اخلاقی هستند، اما مقصرش خودشان نیستند قربان، نظام شماست!
12
-مردم«انقلاب»کردند، یعنی از همه چیزشان گذشتند، نه فقط النگوهای طلا، آنها بر سر امر محال قمار کردند، عرش را به لرزه انداختند، حالا اما قیافه «شنگول» مُشتی دزد و بچه مزلف آویزان از نام «انقلاب» را می‌بینند که در اروپا و امریکا جت‌اسکی می‌کنند.
مردم، اینطوری به اینجا رسیدند جناب دهباشی!
13
-مردم علی انصاری‌ها و حسین هدایتی‌ها را می‌بینند که مال‌ها و بانک‌ها و ویلاهای‌شان کفاف ده‌ها سال«مقاومت» در برابر هر اهریمنی را می‌داد، اما کدام «مقاومت»؟برای کدام«آرمان»؟ که علی انصاری چاق‌وچله‌تر شود؟ برای چی؟ شما را بخدا یک دلیل بیاور که من به پیک موتوری سوپر سرکوچه بگویم جناب دهباشی!

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت کلوب، تاریخ -، کد مطلب: 127163240: www.cloob.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین