سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۱۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: ایجاد فضای امن برای گردشگران خارجی موجب افزایش ورود آنان به کشور شده و افزایش درآمد پایدار را برای کشور به ارمغان می آورد.
شعار سال: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: ایجاد فضای امن برای گردشگران خارجی موجب افزایش ورود آنان به کشور شده و افزایش درآمد پایدار را برای کشور به ارمغان می آورد.

محمد رحیم نوروزیان در جلسه ستاد ارتقای امنیت گردشگران خارجی  اظهار داشت: دستورالعمل ارتقای گردشگران خارجی مبنای کار است و ایجاد فضای امن با رفع محدودیت های احتمالی از  وظایف ستاد می باشد.

وی با بیان اینکه سالانه قریب به 8 میلیون تردد اتباع خارجی در استان ثبت می شود اظهار داشت:  60 درصد اماکن اقامتی کشور در مشهد مستقر است  و 365 راهنمای گردشگر خارجی مجوز دار نیز در استان وظیفه راهنمایی زائرین خارجی را بر عهده دارند لیکن برای بهبود شرایط و رفع برخی مشکلات هماهنگی و پیگیری های جدی تری باید صورت گیرد که در قالب مصوبات جلسه به دستگاه ها ابلاغ خواهد شد.

معاون استاندار با بیان چالش های حوزه گردشگری خارجی  اظهار داشت: فعالیت واسطه ها و دلالان خصوصا در حوزه توریست درمانی و عدم استفاده کامل از ظرفیت های بخش خصوصی از جمله چالش های این حوزه است که باید در حوزه معاونت زیارت استانداری مورد پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: تخصصی شدن ورود گردشگر از کشورهای مختلف با تصدی آژانس های تخصصی مجوز دار و ارتقای امنیت این گردشگران  می تواند به  افزایش ورود زائرین خارجی کمک کند.

وی تصریح کرد: به تخلفات و جرائم احتمالی گردشگران خارجی نیز باید با رعایت ملاحظات و بر اساس دستور العمل ها  بطور جدی رسیدگی  و برخورد شود و هیچگونه مماشاتی در این مورد قابل قبول نیست.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: 24 تیر 1397، کدخبر: 729213 ، www.borna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین