سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۱۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فنی و حرفه ای سند راهبردی دانشگاه فنی و حرفه ای را طراحی و تدوین کرد.

شعار سال: موسوی افزود: این سند با بررسی اسناد بالادستی کشور در حوزه آموزش عالی مهارتی و مسائل و مشکلات موجود دانشگاه و تعیین مسئولیت دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

وی طراحی و تدوین این سند را یکی از اقدامات مهم و اجتناب ناپذیر دانشگاه برشمرد و افزود این سند مشتمل بر ۱۴ راهبرد، ۹۴ سیاست و ۳۸۱ برنامه عملیاتی است و تاکنون در دو مرحله کمیسیون دائمی و هیات امنا مطرح شده و نقطه نظرات اعضا نیز در سند لحاظ شده است.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: سند راهبردی دانشگاه توسط کارشناسان این مرکزو سایر همکاران دانشگاهی و معاونان و مدیران ستادی، با صرف بیش از ۷۰۰ ساعت زمان و ویرایش‌های متعدد طراحی و تدوین شد.

وی ادامه داد: پس از نهایی شدن سند و ابلاغ آن به دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه‌ای، برنامه عملیاتی دانشکده و آموزشکده ها از آن استخراج خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی فرهنگ نو امروز، تاریخ 16 تیر 97، کد مطلب: 55394: www.farhangemrooz.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین