سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۲۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
مدیرعامل شرکت آب‌ و ‌فاضلاب آذربایجان‌غربی گفت: تصفیه‌خانه مسکن مهر گلمان تا شهریور سال جاری به پایان رسیده و مشکل فاضلاب این منطقه به‌زودی حل می‌شود. رسول اکبری با اشاره به آخرین وضعیت آب و فاضلاب مسکن مهر گلمان ارومیه اظهارکرد: تصفیه‌خانه شهرک گلمان ارومیه با تامین اعتبار ۳۵ میلیارد تومان تا دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

شعار سالمدیرعامل شرکت آب‌ و ‌فاضلاب آذربایجان‌غربی گفت: تصفیه‌خانه مسکن مهر گلمان تا شهریور سال جاری به پایان رسیده و مشکل فاضلاب این منطقه به‌زودی حل می‌شود. رسول اکبری با اشاره به آخرین وضعیت آب و فاضلاب مسکن مهر گلمان ارومیه اظهارکرد: تصفیه‌خانه شهرک گلمان ارومیه با تامین اعتبار ۳۵ میلیارد تومان تا دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: این تصفیه‌خانه با هدف افزایش سطح رفاه مردم و علاوه‌بر آن، برای کاهش مشکلات زیست‌محیطی و جلوگیری از آلودگی‌های زیرسطحی، ساماندهی و جلوگیری از دفع غیربهداشتی و غیراصولی پساب‌های خانگی در سطح معابر و مهیا کردن زیرساخت شبکه مدرن و بهداشتی فاضلاب برای استفاده اهالی ساکن در مساکن مهر و تولید پساب قابل استفاده در امور کشاورزی و هدایت آن به سمت دریاچه ارومیه احداث می‌شود. مدیرعامل شرکت آب‌‌و‌‌فاضلاب آذربایجان‌غربی افزود: این تصفیه‌خانه با پیشرفت بالای ۹۰ درصد با توجه به استانداردهای تعریف شده، تصفیه‌خانه فاضلاب کاملا استاندارد بوده و حجم افق طرح این تصفیه‌خانه فاضلاب ۲۷ هزار و ۳۶۰ مترمکعب در شبانه‌روز است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روزنامه دنیای اقتصاد ، تاریخ انتشار 26 تیر 97، کدمطلب:۳۴۱۴۶۳۶، www.donya-e-eqtesad.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین