سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۴۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
مدیر کل فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: پناهندگان دارای کارت اقامت که به صورت قانونی در گلستان زندگی می کنند، امکان استفاده از دوره های آموزشی رایگان مهارت آموزی را دارند.

شعار سال: علیرضا حسینی طلب اظهار کرد: دو مرکز آموزش مهارت آموزی در شهرهای گنبد و گرگان پذیرای اتباع مهاجری است که نیازمند مهارت آموزی در رشته های مختلف هستند که این مهارت ها به صورت رایگان به آن ها آموزش داده می شود.

وی افزود: این افراد همانند دیگر شهروندان گلستانی که در کلاس های مهارت آموزی حضور دارند، مدرک پایان دوره برای ایجاد اشتغال دریافت می کنند.

حسینی طلب ادامه داد: طرح مهارت آموزی به پناهندگان زیر نظر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل اتباع خارجی وزارت کشور اجرا می شود و سازمان فنی و حرفه ای به عنوان مجری موظف به اجرای آن است.

وی افزود: طبق موارد قانونی اتباع بیگانه دارای کارت اقامت که به صورت قانونی در استان زندگی می کنند، امکان استفاده از خدمات مختلف از جمله مهارت آموزی را همانند دیگر شهروندان دارند و تائید هویت آنان برای شرکت در دوره های مهارت آموزی از سوی اداره کل اتباع خارجی استانداری گلستان انجام می شود.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 4 مرداد 97، کد مطلب: 4355692، www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین