سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۴۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
مراسم معارفه خباز به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی، باحضور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.

شعارسال: در آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی که با حضور اسماعیل جبارزاده، معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد، حکم وزیر کشور به محمّدرضا خباز استاندار این استان قرائت شد.

در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی آمده است:

به استناد مصوبه جلسه 1397/5/1 هیئت محترم وزیران به سمت استاندار خراسان شمالی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال به عنوان نماینده عالی دولت در ایفای مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور که نشأت گرفته از سیاست های دولت تدبیر و امید می باشد، و در اجرای صحیح کلیه وظایف محول، ارتباط با دستگاه های اجرایی ملی و محلی و سایر دستگاه هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی موفق و مؤید باشید.

انتظار می‌رود با اتخاذ تدابیر شایسته و اعتدال‌گرایانه، زمینه گسترش رشد و توسعه استان را با به‌کارگیری نیروهای متدین، متعهد و متخصص و تعامل با سایر مسئولان استان فراهم سازید. توفیق روزافزون تان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای از پروردگار قادر متعال خواستارم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تحلیلی – خبری تابناک ، تاریخ انتشار: 5 مرداد 1397 ، کد خبر: 820165 ، www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین