سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
شهردار مشهد گفت: اعتراف می‌کنم ارتباطمان با مردم ضعیف است.

شعارسال: قاسم تقی‌زاده خامسی در مراسم افتتاح سامانه میز کار یک‌پارچه شهرداری مشهد که در شهرداری مرکز برگزار شد، اظهار کرد: این سامانه مربوط به یکپارچه سازی فضای هوشمند خود شهرداری است. قبلا حدود ۱۰۸ سامانه در شهرداری وجود داشته که هرکدام برای خود کار می‌کرده‌اند حالا معاونت برنامه‌ریزی تلاش می‌کند تمام آنها را در یک سامانه تجمیع کند که کار سختی است؛ هم از نظر خود کار و هم از نظر آموزش مدیران و کارشناسان و... که با این سامانه جدید کار کنند.

وی با بیان اینکه کمتر جایی را دیده‌ام که در یک سازمان ۱۰۰ سامانه وجود داشته باشد، گفت: ماموریت دیگری که به معاونت برنامه‌ریزی داده‌ام این است که در مورد ارتباط مردم با شهرداری کاری انجام دهند، امیدوارم آن هم به زودی ارائه‌ شود.

شهردار مشهد تصریح کرد: اعتراف می‌کنم ارتباطاتمان با مردم ضعیف است و خواسته‌های مردم با آنچه ما دنبال می‌کنیم ممکن است در بسیاری نقاط افتراق داشته باشد.این موضوع به جز با نظرسنجی یا جایی که مردم بتوانند تماس بگیرند و پاسخ بشنوند ممکن نیست. الان ۱۳۷ را داریم اما در انتها چیزی از آن در نمی‌آید یا کمتر نتیجه حاصل شهروند می‌شود. هرچه سریعتر باید به این سمت برویم که مردم به خواسته‌ها و مطالباتشان برسند.

تقی‌زاده خامسی خاطرنشان کرد: الان نه در دنیا و نه در عقب مانده‌ترین کشورها آن روش قدیمی وجود ندارد که مدیر دستگاهی بیاید، مردم بنشینند و حرف بزنند و... که آخرش هم به هیچ جا نمی‌رسد. تجربه نشان داده این ارتباطات به عده‌ای خاص ختم می‌شود و بعد از چند هفته مدیر مشتریان ثابتی پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: شعار ما هوشمندسازی بوده اولین قدم آن، این است که اول خودمان را رو هوشمند کنیم. سیستم ما هوشمند نیست و راه هوشمندسازی آن نیز از سامانه میز کار یکپارچه شهرداری می گذرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار:9مرداد1397 ، کدخبر: 97050904711: www.isna.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین