سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۶۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر رضا قنبـری را به سمت " رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی " منصوب کرد.

شعار سال: در این حکم انتصاب خطاب به دکتر قنبری آمده است:

جناب آقای دکتر رضا قنبری

با سلام و احترام،

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی منصوب می‌شوید.

امید است که جنابعالی با تعامل مؤثر با مدیریت استان و دستگاه‌های اجرایی استان در تأمین زیرساخت‌های لازم برای توسعۀ پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و مستقر در پارک اقدام فرمائید.

همچنین، ایجاد روابط نظام‌مند، مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان به منظور ایجاد زمینه لازم برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در تجاری‌سازی دستاوردهای علمی و پژوهشی را موردنظر خویش قرار دهید.

بدیهی است در این راستا، راهکارهای مؤثر در ارتقای جایگاه پارک به عنوان نقطه کانونی حوزه فناوری و نوآوری منطقه باید اندیشیده شود. مشارکت و ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه و همراهی و همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و توجه خاص به توسعه کیفی مؤسسات مستقر در پارک در کنار توسعه کمی و حل مشکلات پیش‌روی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

از جنابعالی انتظار می رود که ارتقای کمی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز توسعه کسب و کار مؤسسات در بازارهای منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای، ملی و بین‌المللی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در توسعه کالبدی پارک، تنوع‌بخشی به منابع مالی مورد نیاز پارک علم و فناوری و افزایش نسبت درآمدهای اختصاصی پارک به اعتبارات دولتی را مورد اهتمام ویژه خود و همکاران محترم در پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی قرار دهید.

ان شاءالله با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی مأموریت ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزۀ فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

دکتر رضا قنبری دانشیار دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد بوده ودوره کارشناسی ریاضی کاربردی را در دانشگاه فردوسی، و دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ریاضی کاربردی را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است.

وی استاد برگزیده دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۱۳۹۲ بوده و تا کنون ۴۵ مقاله در مجلات و نشریات و ۲۵ مقاله در مجامع و کنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی ارائه کرده است.

از سوابق اجرایی وی می توان به معاون آموزشی فرهنگی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶، معاون ایجاد و توسعه واحدهای فناورپارک علم و فناوری خراسان از سال ۱۳۹۶ تا کنون و مشاور و مدیرR@D شرکت دانش بنیان بهپویان از سال ۱۳۹۲ تا کنون اشاره کرد.

همچنین وزیر علوم در نامه جداگانه ای ازخدمات دکترسید حسن علم الهدایی، رئیس سابق پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی، در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تاریخ انتشار 10مرداد 97، کدمطلب: 40569، www.msrt.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین