سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۶۷۸۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: هشت پروژه مهم تولیدی در این شرکت در دست اجراست که تا پایان سالجاری هر ماه یک پروژه به بهره برداری و به مرحله اجرا خواهد رسید.

شعارسال: به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، حسین میرافضلی اظهار داشت: تولید ٥ گرید گرانبها استراتژیک و ویژه با کاربردهای گسترده جهت رفع وابستگی، افزایش تولید صنایع پائین دستی و افزایش ارز آوری که تنها دو کشور در جهان برخی از آن را تولید می کنند یکی از مهمترین طرح های در دست اجرای این شرکت است.

وی افزود: طرح افزایش ظرفیت کوره‌های واحد الفین باارزش افزوده بسیار، بازیافت ترکیبات فلرینگ واحدهای BD و HD و ترویج فرهنگ اقتصاد بنیان با استفاده ازدانش استعدادهای درخشان در خصوص افزایش بهره وری کوره‌های مایع برای اولین بار در جهان دیگر طرح های مهم این شرکت است که با تکیه بر دانش متخصصان ایرانی حاصل شده است.

نایب رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم یادآورشد:خلق دانش جدید در کنترل و هدفمند سازی افزایش تولید محصولات کوره ها در فرایند کراکینک با سود آوری ده ها میلیارد تومان در سال، بهره برداری از فاز اول پروژه ABS در دهه فجر سال ٩٧و شروع عملیات اجرایی پروژه بزرگ ملی PDH/PPدیگر طرح های این شرکت است .

وی با بیان اینکه پروژه جدا سازی ترکیبات c3+ منطقه دیگر طرح مهم و استراتژیک شرکت پتروشیمی جم است افزود:تعمیرات اساسی این طرح در کنار سایر اصلاحات و ابداعاتی که در مهر ماه ٩٧ به بهره برداری می رسد، قابلیت افزایش حاشیه سود بین ٥ تا ١٠ درصد در سال فراهم و با اجرای این طرح از سوختن موردی این ترکیبات در فلرها خصوصا با افزایش تحریم تردد خطوط کشتی رانی به مقصد ایران جلوگیری خواهد شد.

میرافضلی اضافه کرد: پتروشیمی جم رکورد بیشترین میزان تولید و فروش محصولات خود را از ابتدای راه‌اندازی تاکنون به ثبت رساند.

وی گفت: این شرکت با داشتن 5 واحد تولیدی الفین، پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن خطی، بوتادین و بوتن ضمن ایفای نقش برجسته در تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی توانسته سهم خود را در بازارهای منطقه و جهان کسب و مورد توجه بازیگران اصلی صنعت پتروشیمی قرار گیرد.

میرافضلی یادآورشد: امیدوارم براساس سیاست های اعلامی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی پتروشمی جم در زمینه افزایش تولیدات داخلی و توجه به صنایع پایین دستی پتروشیمی گام های موثری در این صنعت بردارد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری بوشهر فارس ، تاریخ انتشار: 14 مرداد 1397 ، کدخبر: 13970513001129،www.bushehr.farsnews.com

اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
United Arab Emirates
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
0
0
ا.ف75
واقعا ایلام همیشه کمک کل کشور بوده در زمینه های صنعتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین