سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: همزمان با هفته دولت ضمن افتتاح مرکز جامع سلامت ولی عصر دشتستان، ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی در این شهرستان افتتاح می‌شود.

شعار سال: سعید کشمیری در نشست با مسئولان شهرستان دشتستان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های درمانی و بهداشتی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: اکنون پروژه‌های درمانی و بهداشتی بر اساس طرح تحول نظام سلامت در نقاط مختلف استان روند مطلوبی دارد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های درمانی بهداشتی در دشتستان افزود: مرکز خدمات جامع سلامت ولی عصر دشتستان که با سرمایه‌گذاری 30 میلیارد ریال اجراء شده در هفته دولت افتتاح می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بیان کرد: علاوه بر بهره‌برداری از مرکز خدمات جامع سلامت یاد شده، بیش از 10 خانه بهداشت در نقاط مختلف دشتستان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

کشمیری با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تصریح کرد: 50 پروژه درمانی بهداشتی در دشتستان در حال اجراء است که برای تکمیل آنها به 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی، از تخصیص 40 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام درمانی دشتستان خبرداد و بیان کرد: بیمارستان 17 شهریور برازجان با 22 درصد پیشرفت فیزیکی روند اجرایی آن امسال تسریع می‌یابد و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: برای تکمیل بیمارستان 17 شهریور برازجان به 650 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 15 مرداد 97، کد مطلب: 1794701، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین